Czy John McAfee zamordował człowieka?

John McAfee, twórca i dawny właściciel znanej firmy produkującej oprogramowanie antywirusowe, jest poszukiwany przez policję w Belize. McAfee podejrzewany jest o morderstwo.


67-letni obecnie John McAfee miał zamordować swojego sąsiada, również Amerykanina - Gregory’ego Faulla w nocy z soboty na niedzielę. Faull został znaleziony martwy, z raną postrzałową głowy przez gosposię, która nad ranem 11 listopada przyszła posprzątać jego rezydencję. W tym samym czasie McAfee zniknął.

Policja podejrzewa, że McAfee zabił swojego sąsiada ze względu na toczący się między mężczyznami spór. Faull wcześniej złożył skargę na zachowanie McAfee’iego, który na swojej posesji miał zakłócać porządek i strzelać z broni palnej.

McAfee już raz został zatrzymany przez policję w Belize za nielegalne posiadanie broni, a po zwolnieniu tłumaczył, że jego aresztowanie wynikało z faktu, iż nie chciał płacić łapówek lokalnym, skorumpowanym politykom. Od pewnego czasu głośno też było o problemach McAfee’iego z narkotykami i o jego dziwnym zachowaniu.

Reklama

Firma McAfee w 2010 roku została sprzedana firmie Intel.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: morderstwo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy