Reklama

"Gdzie jest moja kupa?" - mobilna aplikacja kanalizacyjna

MPWiK w Jaworznie przygotowało aplikację, która pozwoli jej użytkownikom na śledzenie drogi, jaką przebywają jego odchody - aplikacja nosi nazwę Gdzie jest moja kupa? 20 września aplikacja zostanie ona oficjalnie zaprezentowana podczas konferencji prasowej.

"Gdzie jest moja kupa?" pozwoli na śledzenie drogi, jaką przebywają odchody właściciela od toalety do oczyszczalni ścieków. W zmaganiach tych nie zabraknie również elementu współzawodnictwa - będzie można nie tylko mierzyć czas przebytej drogi, ale również pochwalić się nim np. na Facebooku - opisuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie.

Oprócz tego aplikacja będzie miała również charakter edukacyjny - piszę dalej MPWiK w Jaworznie. Jej założeniem będzie pokazanie, w jaki sposób miasto dba o środowisko oraz w jaki sposób następuje prawidłowy spływ ścieków (m.in. za pomocą materiałów wideo). Wydanie aplikacji ma również związek z rozbudową kanalizacji w mieście i ma zachęcić mieszkańców do przyłączania swoich posesji do sieci.

Reklama

Rozmawialiśmy z Sławomirem Grucelem, specjalistą ds. public relation MPWiK w Jaworznie, usłyszeliśmy, że jest "To nowatorski sposób promocji. Dostosowany do odbiorców, którzy lubią nowinki technologiczne". Projekt ma także pokazać, jak funkcjonuje system kanalziacyjny wybudowany za 200 mln zł.

Aplikacja oficjalnie zostanie zaprezentowana 20. września podczas specjalnej konferencji prasowej. Wtedy także dowiemy się, skąd wzięto fundusze na stworzenie tego programu.

"Gdzie jest moja kupa? dostępna będzie dla systemów mobilnych Android oraz iOS, a także komputerów PC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jaworzno | aplikacja

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy