Już wkrótce pierwsze w historii Mistrzostwa Polski w testowaniu oprogramowania

Już tylko 3 tygodnie dzielą nas od pierwszych w historii Mistrzostw Polski w Testowaniu Oprogramowania TestingCup 2013. Mistrzostwa odbędą się 23 września w centrum prasowym Stadionu Narodowego w Warszawie.

Tym, którzy nie znają jeszcze idei Mistrzostw, przypominamy, że rywalizacja polegać będzie na przetestowaniu aplikacji pod względem funkcjonalnym bazując na dostarczonej specyfikacji. Zasady są proste; liczy się ilość zgłoszonych błędów, ich krytyczność i jakość raportowania. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody (na łączną kwotę 25 000 zł). Uczestniczyć mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie w testowaniu. Zawodnicy rywalizują w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz zespołowej.

Testerzy uczestniczący w zawodach zmierzą się z Mr.Buggym. To aplikacja desktopowa, o funkcjonalnościach znanych każdemu testerowi, która została napisana specjalnie na Mistrzostwa. Organizatorzy zapewniają tych, którzy nie zdążyli zgłosić swojego udziału w tegorocznej edycji TestingCup, że Mr. Buggy powróci w 2014 roku.

Reklama

Warto wspomnieć o tym, że jednym z prelegentów i niewątpliwą gwiazdą imprezy będzie weteran testowania w metodykach Agile z 25 letnim doświadczeniem w branży - David Evans, który na okoliczność Mistrzostw po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj.

Tych, którzy chcą zobaczyć na żywo testerskie zmagania oraz uczestniczyć w interesujących prezentacjach zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na stronie http://testingcup.pl/.  Nie warto zwlekać, zostały ostatnie wejściówki. Na stronie znajdziecie także szczegółowy harmonogram imprezy.

Portal INTERIA.PL objął wydarzenie patronatem.

Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama