Kolejna wersja Windows 8.1 trafiła do internetu

Trzecia wersja systemu Windows 8.1 oznaczona numerem 9374 wyciekła w weekend do internetu. O ile oczywiście w takiej sytuacji można jeszcze mówić o jakimkolwiek wycieku. Zdaje się bowiem, że Microsoft prowadzi dość specyficzną kampanię reklamową, karmiąc użytkowników kolejnymi szczątkowymi informacjami na temat swojego systemu.

Są to oczywiście tylko i wyłącznie moje domysły, bowiem oficjalnie Microsoft jest tu największym poszkodowanym. Co nowego dowiedzieliśmy się z wycieku? Aplikacja wyszukiwania zajmuje teraz jedynie małą część ekranu, niezależnie z którego miejsca ją uruchomimy. Windows 8.1 pozwala także na większą modyfikację kafelkowego interfejsu. Użytkownik będzie miał możliwość dostosowania wielkości aplikacji - do wyboru na dzień dzisiejszy są cztery predefiniowane rozmiary. 

Premiera Windows 8.1 ma nastąpić jeszcze w tym roku, jednakże na dzień dzisiejszy nie znamy więcej szczegółów na ten temat. Oczywiście jak w przypadku każdego wycieku, należy wziąć poprawkę na nowe elementy. Niekoniecznie muszą one znaleźć się w finalnej wersji systemu.

Reklama

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć Windows 8.1 w akcji,

poniżej prezentujemy filmik, który został przygotowany przez redakcję

serwisu Winbeta.org.


Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | windows 8.1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy