Kolejna wpadka McAfee

Nie tak dawno znana firma antywirusowa wypuściła niesprawdzoną wersję swojego programu antywirusowego, który po uruchomieniu - zawiesza Windows. Minęło zaledwie sześć tygodni i okazało się, że jest jeszcze inna "niedopracowana" wersja.

Nie tak dawno znana firma antywirusowa wypuściła niesprawdzoną  wersję swojego programu antywirusowego, który po uruchomieniu - zawiesza Windows. Minęło zaledwie sześć tygodni i okazało się, że jest jeszcze inna "niedopracowana" wersja.

VirusScan/Netshield 4.0.2 i program pomocniczy 4120/4110 SuperDATutility zawierają procedury, które skutecznie zawieszają także Windows (tym razem tylko w wersji NT), Dyrektor laboratorium antywirusowego McAfee - Vincent Gulotto - stwierdził, że problemy mogą się brać stad, że Windows NT as już przestarzałym, ponad dwu i pół letnim produktem, i że wina w tym przypadku leży po stronie Microsoftu. Jednocześnie jednak poradził, aby użytkownicy trakiej "felernej wersji" - pobrali sobie nakładkę usuwającą ich problermy - klikając tutaj

Reklama

.

Dowiedz się więcej na temat: wpadka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy