Reklama

Microsoft 365 - awaria. Nie działa Microsoft Teams i inne usługi

Internauci z całego świata informują o problemach związanych z Microsoft 365 (Office 365), w tym z Microsoft Teams, a także Xbox Live. Firma z Redmond jest świadoma problemów i zapowiedziała szybką poprawkę.

Problemy z aplikacjami wykorzystującymi Microsoft 365  rozpoczęły się po 21:00 i dotyczyły użytkowników na całym świecie. Microsoft po kilkunastu minutach przyznał, że awaria mogła być spowodowana wprowadzonymi zmianami dotyczącymi autentyfikacji. Błyskawicznie zapowiedziano wycofanie poprawek.  Zmiany zostały wprowadzone na serwerach Windows Azure.

Na początku marca Microsoft Teams doczeka się aktualizacji oraz swoistego "wzmocnienia". Amerykańska firma dodaje nowości do swojego programu, które obejmą między innymi integrację z aplikacją Power Point oraz więcej narzędzi pozwalających na kontrolowanie czatów i rozmów wideo. Amerykanie wprowadzają także rozszerzone opcje związane z prowadzeniem prezentacji. Dzięki nowemu Power Point Live, Microsoft chce pozwolić na lepsze kontrolowanie slajdów w aplikacji Teams - użytkownicy będą mogli czytać prezentację we własnym tempie, nie zważając na szybsze przesuwanie jej przez prowadzącego.

Reklama

Office 365 zmienił nazwę na Microsoft 365 21 kwietnia 2020 roku, jednocześnie udostępniając Microsoft Teams szerszej grupie użytkowników. Podczas pandemii Teams stał się jednym z najpopularniejszych narzędzi komunikacyjnych na świecie. INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: microsoft 365

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama