Ostatni dzwonek na Gwarancję Technologii Office 2010

Do 30 września br. kupując i aktywując pakiet Office 2007 można skorzystać z programu Gwarancji Technologii Office 2010. Program ten daje kwalifikującemu się użytkownikowi możliwość pobrania z sieci bezpłatnej aktualizacji do wersji 2010 zakupionego pakietu.

Gwarancja Technologii obejmuje zarówno zakupione pełne pakiety Microsoft Office 2007, jak również pojedyncze programy wchodzące w ich skład oraz Microsoft Project 2007 i Microsoft Visio 2007. Program daje wszystkim kwalifikującym się użytkownikom prawo pobrania z witryny Microsoft produktu w wersji 2010 bez dodatkowych opłat. Cały program jest prowadzony poprzez dedykowaną stronę internetową, a produkty są udostępniane w formie plików do pobrania.

Korzystając z programu Gwarancji Technologii użytkownicy zyskują nie tylko bezpłatną aktualizację pakietu do wersji 2010, ale również programy, których nie posiadali w swoich starszych wersjach. Przykładowo, uaktualnieniem dla najbardziej podstawowych wersji pakietu 2007, czyli Office Basic

lub Office Standard jest Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm. Zatem przy aktualizacji użytkownicy otrzymują dodatkowo odpowiednio trzy lub dwa programy wchodzące w skład wersji 2010.

Aby skorzystać z programu Gwarancji Technologii Offcie 2010 należy:

1. Najpóźniej do 30 września br. nabyć i aktywować pakiet Office 2007 (lub nowy komputer

Reklama

z preinstalowanym pakietem Office 2007),

2. Posiadać konto Windows Live ID,

3. Zgłosić się do programu i w przypadku pozytywnej weryfikacji, pobrać oprogramowanie

w wersji 2010 przed 31 października br. ze strony www.office.com/techg.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: pakiet | Microsoft | dzwonek | Office 2010
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy