Windows 8.1 będzie dostępny również w formie obrazu ISO

Wersja testowa Windows 8.1 będzie dostępna do pobrania dla wszystkich użytkowników Windows 8 jutro z poziomu wbudowanego sklepu z aplikacjami. Co jednak z tymi, którzy nie posiadają najnowszego systemu operacyjnego giganta z Redmond? Okazuje się, że oni również będą mieli okazję przetestować nowe rozwiązania płynące wraz z premierą Windows 8.1.


Według informacji, które pojawiły się na forum MyDigitalLife, Microsoft planuje udostępnić również obraz ISO, dzięki czemu możliwa będzie instalacja Windows 8.1 niezależnie od posiadanego systemu. Wiadomość ta pochodzi z sesji Q&A, która pojawi się na stronie Microsoftu 26 czerwca. Jeden z użytkowników wspomnianego forum miał już do niej rzekomy dostęp.

Każdy użytkownik będzie zatem w stanie zainstalować Windows 8.1 na swojej maszynie. W przypadku polskiej wersji językowej Windows 8 wykorzystanie plików ISO będzie nawet przymusem, gdyż aktualizacja poprzez Windows Store możliwa jest tylko dla jednego z 13 języków, wśród których niestety nie znajdziemy polskiego.

Jeżeli powyższe nowiny okażą się prawdą, do tematu z pewnością jeszcze powrócimy.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Windows | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy