AGD

Philips OneBlade teraz również do ciała

Maszynka Philips OneBlade przycina, nadaje kształt i goli zarost każdej długości. Nowy model OneBlade Face + Body zawiera dodatkowe ostrze oraz nasadki dedykowane do ciała.

Philips OneBlade to maszynka hybrydowa 3w1, za pomocą której można szybko i wygodnie przycinać, nadawać kształt i golić zarost o każdej długości. OneBlade posiada nasadki pozwalające osiągnąć efekt kilkudniowego zarostu lub przyciąć dłuższą brodę. Dwustronne ostrze o niewielkich rozmiarach umożliwia również stworzenie idealnych krawędzi i perfekcyjnych linii.

Golenie jest szybkie, łatwe i komfortowe nawet na wrażliwych obszarach, co pozwala uzyskać idealny styl w kilka sekund. OneBlade nie goli tak krótko, jak tradycyjne ostrza, aby nie podrażniać skóry, ale ogólny efekt to wciąż gładka skóra! Co więcej, w porównaniu do maszynek jednorazowych nie zapycha się, nie podrażnia i jednym ruchem ścina nawet kilkudniowy zarost. Dodatkowo można używać maszynki OneBlade na sucho - bez pianki czy żelu oraz na mokro.

Reklama

Teraz dostępne są nowe modele OneBlade Face+Body, by jeszcze bardziej spełnić potrzeby współczesnych mężczyzn.

Model QP6620/20 posiada w zestawie 1 ostrze do twarzy, 1 ostrze do ciała, nasadkę do twarzy z 14 długościami (0,4-10 mm), nasadkę grzebieniową do ciała oraz nakładaną nasadkę ochronną. Kto chce przyciąć włosy na ciele, powinien założyć nasadkę grzebieniową do ciała, która przycina na długość 3 mm. Aby ogolić miejsca wrażliwe jak pachy czy okolice intymne, warto założyć nasadkę ochronną, która dodatkowo zabezpiecza przed podrażnieniami. 

Korzystanie z OneBlade jest bardzo wygodne. Maszynki można używać na mokro i na sucho. Urządzenie jest wodoodporne, więc do golenia można nałożyć piankę lub używać go pod prysznicem. Ponadto ostrza OneBlade zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej efektywności. Aby zachować ich optymalną wydajność, należy wymieniać je co 4 miesiące.

Osoby, które mają już swoją maszynkę OneBlade, mogą dokupić Zestaw Body z końcówkami do ciała: QP610/50 (dwie końcówki do ciała oraz jedno ostrze w zestawie) lub QP620/50 (dwie końcówki do ciała oraz dwa ostrza w zestawie), który umożliwi stosowanie ich produktu na całym ciele.

 Rekomendowane ceny OneBlade Face+Body wynoszą:

  • QP6620/20 - 449 zł
  • QP2620/20 - 209 zł

Rekomendowane ceny Zestawów Body wynoszą:

  • QP610/50 - 79 zł
  • QP620/50 - 129 zł
INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Philips | maszynka do golenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama