Report Lenovo Yoga

Yoga Tablet i Tryb Połóż - łatwiejsze pisanie i lepsza rozrywka

Yoga Tablet firmy Lenovo rozwiązuje jedne z największych bolączek tabletów - trudności z pisaniem na klawiaturze i przeglądaniem stron WWW.

Pisanie na tablecie przy pomocy klawiatury dotykowej oraz wygodne korzystanie z tabletu jest możliwe dzięki  trybowi połóż. Cylindryczna konstrukcja tabletu sprawia, że po jego położeniu na stałej powierzchni, ekran znajduje się pod kątem, przez co tablet obsługuje się łatwiej, a ekran jest lepiej widoczny.  Do wyboru mamy także drugi kąt widzenia. Wystarczy wysunąć specjalną podstawkę, a ekran tabletu znajdzie jeszcze bliżej nas, co ułatwi korzystanie z niego.

Pisz, jak na klawiaturze

Jeśli pracujemy w  Trybie Połóż, pisanie na ekranie Yoga Tablet będzie tak wygodne, jak podczas korzystania z tradycyjnej klawiatury. Wszystko dlatego, że nasze dłonie będą znajdować się w pozycji takiej samej, jak podczas pracy z fizyczną klawiaturą. Dodatkowo, klawiatura Yoga korzysta z funkcji Swype, co oznacza szybkie i wygodne pisanie przy pomocy przeciągania palca do klawiszach.

Reklama

Pozycja do grania

Gry stały się integralną częścią rozrywki oferowanej przez tablety. Dzięki dobrej specyfikacji technicznej, Yoga Tablet poradzi sobie nawet z najrzadziej zaawansowanymi graficznie grami, a Tryb Połóż będzie bez wątpienia  naszym sojusznikiem w biciu kolejnych rekordów. Granie i jednoczesne trzymanie tabletu nie idzie w parze - natomiast jego wygodne i pewne ułożenie na powierzchni oznacza, że będziemy mogli bez problemu przechodzić przez kolejne etapy nawet najtrudniejszych  gier - od świetnych platformówek wymagających zręczności, na wymagających refleksu wyścigach samochodowych kończąc.

Internet pod ręką

Tryb Połóż oznacza także wygodne korzystanie ze stron WWW oraz aplikacji. Od przeglądania ulubionych serwisów, przez czytanie maili (i łatwe odpisywanie na nie) na czerpaniu z tysięcy fantastycznych aplikacji z Google Play.  Chcesz edytować zdjęcie, które właśnie pobrałeś? Dzięki temu trybowi, będzie można znacznie łatwiej przycinać kolejne fotografie i robić interesujące kolaże dzięki darmowym aplikacjom do obróbki zdjęć takim jak Pixlr Express lub Snapseed. Pakiety biurowe w Kingston Office, w połączeniu z Trybem Połóż, pomogą nam w pracy oraz w trakcie nauki. Dzięki aplikacji Evernote i Yoga Tablet,  możemy synchronizować swoje notatki oraz zdjęcia, przy pomocy internetu, aby potem korzystać z nich po zalogowaniu się do komputera. Za sprawą czterordzeniowego procesora, nawet najbardziej wymagające aplikacje działają na tablecie Yoga bez zastrzeżeń.

materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: lenovo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy