Report Lenovo Yoga

Yoga Tablet i Tryb Trzymaj w dłoni - wygodne czytanie

Dzięki Yoga Tablet firmy Lenovo wreszcie można z łatwością czytać na tabletach czasopisma, książki oraz przeglądać najnowsze informacje w internecie.

W typowym tablecie źle umieszczony środek ciężkości znajduje się dalej od dłoni, przez co palce i nadgarstek szybko się męczą. W Yoga Tablet rozwiązano ten ważny problem - specjalny uchwyt, w którym umieszczona jest bateria umożliwia także wygodniejsze trzymanie tabletu.  Co ciekawe - całość  jest dostosowana zarówno do potrzeb osób prawo, jak i leworęcznych. Do czego może przydać się tryb Trzymaj w dłoni? To proste, dzięki niemu tablet zastąpi nam książkę, ulubiony magazyn a nawet komputer. 

Tabletowa biblioteczka

Reklama

10-calowy ekran gwarantuje, ze nie będziemy mieli problemów z wielkością czcionki - co potrafi być bolączką niektórych e-readerów. Dodatkowo, pojemna bateria gwarantuje  do 18 godzin nieprzerwanej pracy. To wystarczająco dużo, aby przeczytać wciągającą powieść.

Lepsze niż kiosk

Dzisiaj nie trzeba iść do kiosku, aby zaopatrzyć się w interesujące czasopisma lub codzienną pracę. Tryb Trzymaj w dłoni sprawia, że magazyn lub prasę codzienną można czytać na tablecie tak samo łatwo, jak w wersji papierowej. A w przeciwieństwie do drukowanych odpowiedników - wszystko mamy w jednym miejscu, w pamięci urządzenia. Czytanie prasy, to także coś, czego nie zaoferują nam tradycyjne e-readery, z czarnobiałymi, małymi ekranami.  W sklepie Google Play nie brakuje aplikacji umożliwiających przeglądanie magazynów. My polecamy darmowy program Zinio Reader Magazine.

Łatwy dostęp do informacji

Trzymając tablet w dłoni o wiele łatwiej będzie się nam także przeglądać strony internetowe.  Na  10-calowym ekranie wyglądają one tak samo dobrze, jak na notebooku.  Yoga Tablet pozwala jednak na jeszcze wygodniejsze rozwiązanie - wystarczy pobrać jedną z darmowych aplikacji zbierających najciekawsze informacje z całego internetu, jak na przykład Flipboard czy Pulse, i otwiera się przed nami zupełnie nowy sposób korzystania informacji. Ułożone według kategorii najciekawsze informacje można dzięki tabletowi i aplikacjom płynnie przerzucać, ekran delikatnie się przyciemnia, a tekst ma łagodniejsze krawędzie, aby lepiej dostosować się do oka czytającego. I co istotne - interesujące nas materiały możemy zapisać, aby potem bez problemów przeczytać je w sytuacji, w której nie mamy dostępu do internetu.


materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: lenovo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama