Vizio P-Series - amerykańskie telewizory 4K za 999 dolarów

Vizio, bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych producent telewizorów, wprowadza na rynek serię telewizorów Ultra HD o nazwie P-Series. Co takiego wyróżnia je na tle innych produktów? Obiecywany mariaż dobrej jakości i niskiej ceny.

Za 50-calowy model Vizio trzeba będzie zapłacić 999 dolarów, czyli około 3270 zł. Za model o przekątnej 70 cali zapłacimy już około 8200 zł. Specyfikacja 50-calowego modelu (oraz pozostałych 4 rozmiarów) nie wyróżnia się z żadnym stopniu na tle innych konkurencyjnych modeli. Modeli z tej wyższej półki - należy dodać. Modele P-Series będą smukłe, zaopatrzone w podświetlanie LED dobrej jakości, a w zestawie z telewizorem znajdziemy pilota z klawiaturą QWERTY. Warto wspomnieć o dostępie do platformy Netflix, dzięki której możemy liczyć na materiały wideo w jakości 4K. To duży plus.

Reklama

Vizio jest znany z niezłych telewizorów, zatem w tym przypadku chyba rzeczywiście można mówić o rozsądnym sojuszu ceny oraz jakości.  Niestety, nie mamy co liczyć na polską premierę. Vizio nie sprzedaje swoich produktów w Europie.

W naszym kraju nie brakuje już jednak modeli o podobnych rozmiarach za podobną cenę.  Przykładowo, za telewizor 4K marki Thomson (tak naprawdę jest to produkt chińskiej firmy TCL) oficjalnie zapłacimy 2 999 zł w rozmiarze 42’’ oraz 2 799 zł w rozmiarze 40’’ (więcej informacji tutaj).  Jeszcze lepszym wyborem może być telewizor Samsung z rodziny UEHU6900. Model mający 40 cali kosztuje obecnie około 2999 zł, a testowany przez nas 55-calowy odbiornik - około 5000 zł (test to znalezienia tutaj). Niestety, my w Polsce na platformę Netflix nie mamy na razie co liczyć.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: vizio | 4K UHDTV | full hd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy