Poznaj ASUS VivoBook

VivoBook – przydatne funkcje

ASUS przy współpracy z Intelem po raz kolejny wyznacza nowe trendy w dziedzinie ultrabooków i sprzętu mobilnego. Tym razem za sprawą najnowszej serii urządzeń z rodziny VivoBook. Jakie nowe funkcje przewidział tajwański producent w najnowszych reprezentantach rodziny i dlaczego ASUS VivoBook to sprzęt obok, którego nie da się przejść obojętnie?

Wydajny procesor

Intel po raz kolejny podjął współpracę z ASUSEM udostępniając swoje procesory. Po raz kolejny okazało się to strzałem w dziesiątkę. W najnowszych urządzeniach z rodziny VivoBook otrzymujemy przekrój procesorów 3-generacji od Intel Core i3 zaczynając, poprzez i5, a na potężnym i7 kończąc. Każda z dostępnych konfiguracji pozwala na pracę i zabawę niemalże bez ograniczeń. Co ważniejsze - najmocniejsze modele pozwalają nawet na zabawę z nowymi grami co w przypadku tego typu urządzeń jest raczej rzadkością.

Reklama

Usprawniony dotyk

ASUS poszedł o krok dalej w kwestii dotykowych paneli, oferując w nowej serii urządzeń szklane dotykowe ekrany o rozdzielczościach 1366 na 768 pikseli. Panel dotykowy obsługujący 10-punktowy multitouch w pełni współpracuje z Windowsem 8. Przekłada się to na wysoką precyzje i prostą obsługę. Dodatkowym plusem jest komfort pracy, który towarzyszy nam od podstawowego poruszania się po folderach, aż po surfowanie po internecie.  W użytkowaniu urządzeń pomagają również powiększone touchpady obsługujące technologię ASUS Smart Gesture.

Windows 8

Wspomniany już Windows 8 to najnowszy system operacyjny Microsoftu stworzony specjalnie pod kątem urządzeń dotykowych co w przypadku serii VivoBook nie jest bez znaczenia. System udostępnia między innymi łatwy i intuicyjny interfejs dotykowy na bazie interaktywnych kafelków. Dodatkowo najnowsze dziecko Microsoftu pozwala nam skorzystać z wbudowanego sklepu, umożliwia łączność z usługami w chmurze za pomocą funkcji SkyDrive, a także pozwala używać drugiego interfejsu obsługującego mysz i klawiaturę.

Instant On oraz  SonicMaster

Instant On jest specjalnym trybem uśpienia, który umożliwia szybkie, 2-sekundowe wznawianie pracy ze spoczynku lub hibernacji. Co ciekawsze,  dzięki funkcji oszczędzania energii, urządzenie może działać w trybie czuwania nawet przez dwa tygodnie. Jest to niezmiernie przydatna funkcja w podróży, zwłaszcza dla zapracowanych osób.

Równie istotnym elementem nowych VivoBooków od ASUSA jest technologia SonicMaster, która daje głośniejszy dźwięk i głębsze basy z głośników oraz pudeł rezonansowych. SonicMaster Oferuje najlepsze doznania dźwiękowe w swej klasie.

Webstorage - przechowalnia w chmurze

ASUS w najnowszych produktach udostępnia jeszcze jedną ciekawą funkcję, która przewyższa konkurencje. Mowa tu o Webstorage - przechowywaniu plików w chmurze. Funkcja ta pozwala na przetrzymywanie wszystkich dokumentów, zdjęć i muzyki na 32GB przestrzeni dyskowej przez 3 lata za darmo! Oznacza to całkowity koniec z brakującym miejscem na dysku lub ograniczonym dostępem do ważnych plików. Od teraz mamy pełny wgląd do naszych dokumentów z każdego niemal miejsca i urządzenia na świecie.  Dzięki opcji natychmiastowej synchronizacji, użytkownik zawsze ma dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, natomiast ASUS zapewnia o wysokim poziomie bezpieczeństwa funkcji.

Nowa rodzina urządzeń z serii VivoBook od ASUSA to bez wątpienia jedne z najbardziej funkcjonalnych,  najładniej wyglądających i najbardziej przystępnych cenowo ultrabooków dostępnych obecnie na rynku. Mocne procesory, usprawnione panele dotykowe, wiele przydatnych funkcji umożliwiają nam czerpanie przyjemności zarówno z codziennej pracy jak i rozrywki.

 

materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: Asus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama