Wirtualna rzeczywistość

Premiera zestawu do AR od Apple opóźniona?

Plotki sugerowały, iż Apple zaprezentuje swój zestaw do rzeczywistości rozszerzonej podczas konferencji WWDC 2021. Tak się jednak nie stało. Czyżby premiera zestawu miała zostać opóźniona?

Plotki, które pojawiały się w internecie sugerowały, iż Apple będzie chciało zaprezentować swój zestaw do rzeczywistości rozszerzonej w okolicach konferencji WWDC 2021, która odbyła się na początku czerwca bieżącego roku. Tak się jednak nie stało, a najnowsze informacje pokazują, że sam sprzęt i jego premiera mogą być opóźnione. Co ciekawe, niektóre źródła mówią o premierze nawet w 2025 roku.

Według wczesnych prognoz popularnego analityka Ming-Chi Kuo zestaw do AR od Apple miał być dostępny w okolicach 2021 roku, ale w marcu Japończyk zmienił tę datę na 2022 rok. Komu tu teraz wierzyć?

Reklama

Niezwykle długa przerwa związana z prezentacją nowego zestawu do AR może być powiązana z brakiem odpowiedniej ilości aplikacji oraz chęcią dopracowania całego ekosystemu skierowanego w stronę użytkowników. Apple miało już podobno zamówić części od firmy Genius Electronic Optical - ta marka będzie odpowiedzialna za stworzenie soczewek do nowego zestawu.

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na więcej informacji w tej sprawie. 

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | Ar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy