JustDrive - mobilna rewolucja w tankowaniu

Od 1. lutego zmotoryzowani przedsiębiorcy otrzymają nowe rozwiązanie, dzięki któremu ominą uciążliwe kolejki do kas na stacjach benzynowych, zaoszczędzą na każdym litrze paliwaa wydatki rozliczą w jednej zbiorczej fakturze pod koniec miesiąca.

Każdy z nas zna ten scenariusz - jedziemy na ważne spotkanie biznesowe a tu nagle zapala się rezerwa. Co zrobić? Podjechać na stację benzynową i nerwowo stać w kolejce za osobą, która właśnie zamówiła 3 hot-dogi czy ryzykować jazdę na oparach? Z pomocą przychodzi aplikacja JustDrive, dzięki której za zatankowane paliwo zapłacimy bezpośrednio przy dystrybutorze, z poziomu naszego smartfona.

Aplikację pobieramy z wybranego appmarketu- App Store lub Google Play. Korzystanie z niej jest niezwykle proste i poradzi sobie z nią każda osoba, która potrafi korzystać ze smartfona. Po zatankowaniu wybranego paliwa wystarczy zeskanować kod QR umieszczony na dystrybutorze, zaakceptować kwotę, która wyświetli się na ekranie i gotowe - można jechać dalej. Z rozwiązania możemy skorzystać na dowolnej stacji Orlen i Bliska a w planach jest już współpraca z kolejnymi sieciami. Płatność pobrana zostanie z karty kredytowej podanej podczas rejestracji.

Reklama

Aplikacja pozwala również na realne oszczędności finansowe. Od pierwszego tankowania każda osoba otrzymuje 5 groszy zniżki na litrze paliwa, a udział w rozbudowanym programie poleceń pozwala zaoszczędzić nawet do 50% na kosztach związanych z tankowaniem! Każda osoba, która zarejestruje się w aplikacji z unikalnym kodem polecającym poza standardowymi 5 groszami, przez miesiąc otrzyma dodatkowe 50 groszy rabatu, więc w sumie zapłaci 55 groszy mniej na litrze paliwa. Dodatkowo osoba polecająca otrzyma 5 gr zniżki od każdej osoby, która wykorzysta jej kod przez 90 dni. Są jedynie dwa ograniczenia - zniżki działają do 100 litrów paliwa miesięcznie a cena litra nie może być niższa niż 50% tego co widzimy na dystrybutorze.

Tylko dla biznesu?

Na ten moment usługa dostępna jest tylko dla osób posiadających działalność gospodarczą. Aplikacja na koniec miesiąca wygeneruje jedną fakturę zbiorczą VAT, którą opłacić można bezpośrednio z poziomu aplikacji. Choć na ten moment usługa JustDrive dostępna jest tylko dla biznesu, w bardzo nieodległych planach jest udostepnienie jej wszystkim osobom posiadającym prawo jazdy.

Aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: aplikacje mobilne | motoryzcja | technologia | tankowanie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama