Reklama

Pakiet pełnej automobilności w Tesli drożeje o 1000 dolarów

Elon Musk ujawnił na Twitterze, że pakiet „Full Self-Driving” Tesli będzie droższy na całym świecie o 1000 dolarów. Z czasem opcja ta ma być jeszcze kosztowniejsza.

Ekscentryczny właściciel marki Tesla poinformował w mediach społecznościowych, że opcjonalny pakiet obejmujący możliwości samodzielnego prowadzenia pojazdu, zbliża się powoli do pełni swoich możliwości. Z tego względu jego cena będzie wyższa nich dotychczas.

Informacja ta nie jest żadnym zaskoczeniem. Elon Musk już wcześniej informował, że wraz z wprowadzeniem kolejnych możliwości do pakietu, ten będzie coraz droższy. Początkowo pełen pakiet kosztował właścicieli elektrycznych samochodów 5000 dolarów. Obecnie jego wynosi już 7000 dolarów. 

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że całość czekają jeszcze przynajmniej dwie spore podwyżki. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tesla | Elon Musk | autonomiczne pojazdy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama