Reklama

Volvo ułatwi podróżowanie z dziećmi

Przewożenie dzieci samochodem to często duży stres i dla najmłodszych, i dla rodziców. Volvo zaprezentowało rozwiązaniem które może znacznie to ułatwić. Wszystko dzięki zastąpieniu przedniego fotelu pasażera specjalnym fotelikiem dziecięcym.

Dzieci najczęściej przewozi się na tylnej kanapie, rzadziej na przednim fotelu odwrotnie do kierunku jazdy. Może rodzić to pewne niedogodności w organizacji przestrzeni pasażerskiej. Volvo postanowiło wyjść im naprzeciw i zaprezentować Excellence Child Seat Concept.

Rozwiązanie to opcjonalny system montowania fotelika dziecięcego wraz z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Najważniejsza z nich to możliwość obracania fotelika, co ułatwia transport pociechy. CO więcej, fotelik można przesuwać wzdłuż, co umożliwia przybliżenie dziecka do tylnej kanapy, a także rozkładać, gdy dziecko śpi. Wszystko to odbywa się w pełni automatycznie i jest sterowane elektrycznie.

Póki co, nie wiadomo kiedy Excellence Chlid Seat pojawi się w seryjnych modelach oraz jaka będzie cena tego rozwiązania.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Volvo | fotelik dziecięcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama