Reklama

IFA 2015 - urządzenia mobilne

Acer Predator 8 i Predator 6 - mobilne urządzenia do gier

Gracie na smartfonach lub tabletach? Acer ma coś dla Was! Właśnie został zaprezentowany Acer Predator 8 GT-810. Konstrukcja nawiązuje do laptopów gamingowych firmy. Widoczne są 4 czerwone głośniki, które zapewniają dźwięk przestrzenny.

W urządzeniu znajdziemy preinstalowaną grę Asphalt 8, razem z płatnymi dodatkami o wartości 50$. Dobrą wiadomością jest to, że nowy Acer Predator 8 GT-810 będzie dostępny w Ameryce Północnej po cenie detalicznej 300 $. Data premiery ustalona jest na 6 listopada. Cena w Europie wynosić będzie € 349.

Specyfikacja Predator 8 to:

system Android 5.1,

8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli (IPS, z technologią Predator ColorBlast),

Procesor Intel Atom x7 z HD Graphics,

technologia bezprzewodowa 2×2 MIMO,

Reklama

grubość urządzenia to 8.7 mm, waga - 350 g,

64 GB pamięci wewnętrznej, obsługa kart microSD aż do 128 GB.

Wraz z tabletem, Acer zapowiedział phablet dla graczy, czyli  6-calowy Acer Predator 6. Jego parametry to 10-rdzeniowy procesor MediaTek 6797 Helio X20, 4 GB RAM, aparat 21 MP.

Adam Lulek

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy