Reklama

Strefa VOD UHD - Samsung stratuje ze streamingiem 4K

Samsung planuje w połowie tego tygodnia wystartować z aplikacją umożliwiającą streamowanie (przesyłanie sygnału wideo i audio) materiałów w jakości Ultra HD oraz materiałów poprawionych do jakości UHD - aplikację jako pierwszy przetestował blog Obywatel HD.

Obecnie możemy wybierać z puli 10 filmów. Są to kolejno: [REC]3: Geneza; Biegnij, chłopcze, biegnij; Koriolan; Idealne Matki; Inkarnacja; Jak ona to robi?; Łowcy głów; Obława; Pod Mocnym Aniołem; Sanktuarium 3D. Niektóre z tych filmów z pewnością są jedynie upscale'owane (poprawienie rozdzielczości) z Full HD do Ultra HD. Mimo wszystko, prezentują się one lepiej niż w wersji Full HD. Filmy kosztują między 6 zł do około 12 zł. W momencie testów dostęp był jednak bezpłatny.

Jest to pierwsza tego typu usługa w Polsce, i jedna z pierwszych tego typu platform w Europie. Na więcej informacji musimy poczekać aż do oficjalnego startu Strefa VOD UHD.Dokładny test usługi można znaleźć na blogu Obywatel HD

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy