Reklama

"Obcy" śledzili misje NASA od samego początku! Trójkątne UFO na zdjęciu misji kosmicznej z lat 60-tych

Amerykańska Agencja Kosmiczna NASA boi mówić się prawdę o UFO i ukrywa dowody! Na historycznym zdjęciu wykonanym z kosmosu można dostrzec Niezidentyfikowany Obiekt Latający w kształcie trójkąta.

Amerykańska Agencja Kosmiczna NASA boi mówić się prawdę o UFO i ukrywa dowody! Na historycznym zdjęciu wykonanym z kosmosu można dostrzec Niezidentyfikowany Obiekt Latający w kształcie trójkąta.
Czy na zdjęciu z lat 60. ubiegłego wieku widać UFO? /NASA /domena publiczna

Zdjęcie z obiektem UFO wykonali amerykańscy astronauci, którzy w latach 60-tych przeprowadzili testy pierwszego załogowego modułu księżycowego do misji Apollo. W czasie lotu wykonywali sobie fotografie podczas spacerów w przestrzeni kosmicznej, które potem trafiły do archiwów NASA.

I właśnie to zdjęcie bardzo zainteresowało pasjonatów UFO. Po powiększeniu jego fragmentu widać, że na tle chmur przemieszcza się trójkątny, czarny obiekt. W tamtych latach nie było samolotów o tak niezwykłym kształcie, które mogłyby osiągać taką wysokości lotu.

Reklama

UFO na archiwalnych zdjęciach NASA? Wystarczy je dokładnie obejrzeć!

Wśród brytyjskich i amerykańskich pasjonatów zjawiska UFO jest moda na analizę zdjęć zamieszczanych przez NASA wykonanych podczas kosmicznych misji, na których po dokładnym obejrzeniu można zauważyć tajemnicze obiekty. Ich zdaniem to dowód na to, że misje NASA były obserwowane przez "obcych"

O tym, że podczas misji NASA pojawiały się obiekty UFO od dawna mówią amerykańscy astronauci. Jednym z najbardziej znanych był Edgar Mitchell, uczestnik misji Apollo 14 - jeden z dwunastu ludzi w historii, którzy chodzili po Księżycu. 

Amerykański astronauta był świadkiem pojawienia się dziwnego, dyskoidalnego obiektu nad słynnym poligonem White Sands w Nowym Meksyku, na którym były przeprowadzane próby atomowe. Obiekty UFO widział w trakcie misji księżycowej. W wywiadzie dla brytyjskiej gazety w 2015 powiedział, że najwyżsi rangą wojskowi armii amerykańskiej muszą wiedzieć, że obce cywilizacje odwiedzają Ziemię.

Po powrocie na Ziemię z misji Apollo 14 oświadczył, że głoszenie prawdy o UFO będzie od teraz dla niego najważniejszym zadaniem. Opuścił NASA i założył własny instytut (Institute for Noetic Sciences), w którym propagował ideę istnienia inteligentnego życia w kosmosie. 

Nie wierzycie, że są inne cywilizacje? Spójrzcie na Ziemię z kosmosu

Wielu amerykańskich astronautów (i rosyjskich kosmonautów) podczas misji kosmicznych przeżywało wielką, duchową przemianę. Widok naszej planety z kosmosu był tak poruszający, że nagle docierała do nich oczywista prawda - nie jesteśmy sami! Jedną z takich osób, która z misji kosmicznej wróciła odmieniona, był także Edgar Mitchell.

Edgar Mitchell do końca swojego życia mówił, że NASA ma dowody na istnienie UFO. W swoich wykładach przekonywał, że Ziemia jest odwiedzana przez obce cywilizacje. Astronauta zmarł w 2016 roku w wieku 85 lat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: NASA | UFO | Edgar Mitchell | misje kosmiczne ESA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama