Rolnicy. Podlasie: Jeszcze więcej zwierząt

Ukochanych zwierząt nigdy nie za mało – być może właśnie taka idea przyświeca Emilce, do której w najnowszym odcinku zawita kolejne wspaniałe stworzenie. Andrzej z Gienkiem posprzątają stodołę i wytworzą parę ciuków, a Tomek natrafi na pewne problemy podczas orki. To wszystko już w niedzielę w telewizji FOKUS TV.

W czternastym odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" Andrzej, Gienek i Jastrząb sprzątają stodołę po zimie. W tym celu uruchamiają maszynę do robienia ciuków, czyli sprasowanych brył zrobionych z siana lub słomy.

Andrzej opowie także o swoim gospodarstwie - za małym na unijne projekty, a za dużym na dopłaty dla najmniejszych.

W Pokaniewie Tomek przetestuje rozrzutnik do obornika. Chce zapoznać się z takim sprzętem, zanim zdecyduje się na zakup własnego. Na wsi zostaje także wstrzymana orka, ponieważ trzeba wymienić lemiesze w pługu.

Reklama

Na szczęście w drodze do sklepu jest Monika, która przy okazji kupi te części. Po powrocie nastąpi zamontowanie nowych elementów do maszyny.

W Laszkach królice urodzą młode. Emilka z mamą i babcią pójdą rzucić okiem na zwierzątka, których w tym odcinku na pewno nie zabraknie. Powitamy nowego konia - Zefirka - oraz nakarmimy kózki w koziarni. Prawdziwy raj dla każdego miłośnika tych wspaniałych istot.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj czternasty odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: program | emisja | rolnicy | Podlasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy