Rolnicy. Podlasie: Kury uciekają

Prawdziwą ucieczkę i pościg zobaczymy już w najnowszym odcinku „Rolników. Podlasie”. To wszystko za sprawą kur, które wykorzystały chwilę nieuwagi naszych bohaterów. Będziemy również świadkami siewu oraz kolczykowania, a czasu nie zabraknie także na wspomnienia. Całość do obejrzenia już w niedzielę w telewizji FOKUS TV.

W siedemnastym odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" Emilka przyjeżdża do mamy do miejscowości Jabłoń, gdzie spędziła swoje dzieciństwo. Rolniczka przywozi ze sobą koguta oraz sadzonki cebuli.

W rodzinnym gronie nie zabraknie czasu na wspomnienia przy starych fotografiach. Postanowią oni także zasadzić przywiezione sadzonki, lecz nagle tę czynność przerwą im kury, które rozbiegną się po całym podwórku... ktoś chyba zapomniał ich zamknąć.

Gienek ze Sławkiem noszą ciuki do stodoły, a potem udają się do "piwniczki" pod lasem, aby przywieźć worek kartofli. Jastrząb opowie wszystkim o tym, w jaki sposób poznał się z Gienkiem.

Reklama

W Bronowie trwa kolczykowanie cielaka. Agnieszka dokładnie wyjaśnia kiedy i po co trzeba wykonać tę czynność u młodych krów. Potem przygotowuje nawóz pod siew kukurydzy, który wkrótce nastąpi.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj siedemnasty odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: emisja | program | rolnicy | Podlasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy