Rolnicy. Podlasie: Niesforne kopytka osiołka

W najnowszym odcinku „Rolników. Podlasie” będziemy świadkami „robienia” kopyt. Nie jest to łatwe zadanie, gdy zwierzęta nie są do tego przyzwyczajone, o czym przekonali się nasi bohaterowie. Weźmiemy również udział w sadzeniu ziemniaków i sianiu zboża. To wszystko już w niedzielę w telewizji FOKUS TV.

W piętnastym odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" zobaczymy w Plutyczach sadzenie ziemniaków. Najpierw Gienek i Jastrząb wraz z sąsiadką przygotują bulwy, a następnie ciągnikiem przyjedzie do nich Andrzej, który przyszykuje maszynę do tej czynności.

W Bronowie Agnieszka i Jarek będą siać zboże. Najpierw oczyszczą je z plew za pomocą mechanicznej wialni, a później przygotują siewnik, aby właściwą jego ilość umieścić na każdym hektarze. Jarek pouczy także swojego syna, jak tradycyjnie rozpoczynać siew.

Reklama

Maciek z Kundzicz poprosił o pomoc Jurka w "zrobieniu" kopyt jego koni i osła. Nie jest to jednak takie proste, gdyż zwierzęta trzymane na wolnym wybiegu nie są do tego przyzwyczajone.

Po wszystkim panowie utną sobie pogawędkę podczas pieczenia kiełbasek. Usłyszymy między innymi historię o tajemniczym porwaniu Wirusa przez wilki.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj piętnasty odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy | Podlasie | program | emisja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy