Reklama

Rolnicy. Podlasie: Pastuch, Jawa i niezwykłe urodziny

Zbliża się niedziela, a to oznacza nowy odcinek serialu Rolnicy. Podlasie! Ukochani bohaterowie widzów telewizji FOKUS TV nie zwalniają tempa - i to dosłownie! Zobaczcie, czego możecie spodziewać się po 21. epizodzie najnowszej serii.

Plutycze: Na pastwisko nad Orlanką Andrzej przynosi akumulator. Tam już czekają Gienek i Jastrząb. Na swoim motorowerku Jawa dojeżdża Walek, który będzie pomagał montować akumulator do elektrycznego pastucha. Podczas powrotu na jednośladzie przez podmokłą łąkę czeka ich jeszcze jedna przygoda...

Haćki: Zachorowała jedna z krów. Do Gospodarstwa Michała i Olka przyjeżdża weterynarz. Czym zakończy się jego wizyta? Z kolei Natalia i Michał udają się na spacer z córką. Jak sobie radzą młodzi rodzice?

Pokaniewo: Tomek i Monika dochowali się w swoim gospodarstwie krowy rekordzistki, która wydała ponad 100 tys. litrów mleka w ciągu 10 lat swego życia. Do gospodarstwa ma przyjechać reporter i fotograf z branżowego pisma hodowlanego. Monika z pomocą Łukasza (fryzjera zwierzęcego) przygotowują "rekordzistkę" do zdjęć. 

Reklama

W tym czasie Tomek z agronomem ogląda wykłoszoną pszenicę i pobiera próbki kłosów, dla sprawdzenia czy zboże nie jest dotknięte mykotoksynami. Co najlepsze, krowa-jubilatka doczeka się nawet okolicznościowego tortu!

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Oglądaj 21. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnicy. Podlasie | fokus tv

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama