Rolnicy. Podlasie: Prawdziwy rolnik romantyk

Jeśli ktoś uważa, że rolnik nie może być romantyczny, to w najnowszym odcinku „Rolników. Podlasie” przekona się, w jak wielkim jest błędzie. Tomek postanowił przygotować naprawdę gigantyczną niespodziankę dla Moniki. Jaką? Zobaczymy już w niedzielę w telewizji FOKUS TV.

W szesnastym odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" Gienek, Andrzej i Jastrząb jadą na pole znajomego, aby wykopać marchew. Przy wykopywaniu jej rozmawiają o tym, że Andrzej powinien mieć życiową partnerkę. On sam opowiada o tym, jaka ona ma być.

Tomek przygotowuje się do siewu kukurydzy. Postanowił on także wysiać pole słonecznikiem. Monika opowiada o tym, czy jej partner życiowy jest romantyczny i czy jest to możliwe być romantycznym przy takiej pracy, jaką wykonują. Nie wie, że Tomek szykuje dla niej gigantyczną niespodziankę.

Reklama

Agnieszka i Jarek przyjeżdżają, aby pomóc Jurkowi wyprowadzić konie na wiosenne pastwiska, gdzie zwierzęta czują się naprawdę dobrze. Zobaczymy też między innymi objeżdżanie młodych klaczy.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj szesnasty odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: emisja | program | rolnicy | Podlasie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy