Rolnicy. Podlasie: Rakietą w kosmos

Jeśli jeszcze nie macie planów na spędzenie niedzielnego wieczoru, to najprawdopodobniej zapomnieliście o premierze najnowszego odcinka programu „Rolnicy. Podlasie”. Inwestycja w nowy silos, naprawa lonżownika oraz montaż poidła – to i wiele więcej tylko w telewizji FOKUS TV.

W 31. odcinku trzeciej serii programu "Rolnicy. Podlasie" Emilka wraz z Karolem, który nie jest jeszcze zbyt dobrze zaznajomiony ze stadem i pracą nad nim, doi kozy i owce. Następnie na mężczyznę czeka wywożenie nieczystości z koziarni, a na jego życiową partnerkę naprawa lonżownika. Mama i babcia Emilki tymczasem zaopiekują się Laurą.

W Bronowie Agnieszka i Jarek zabezpieczają folią bele świeżego siana. Choć naraża ich to na dodatkowe koszty, czynność zapobiega utracie paszy. W pracy towarzyszy im także mama rolnika. Po wszystkim na działkę ma zostać dostarczony nowy silos - zwany żartobliwie przez Jarka rakietą.

Reklama

W Plutyczach Andrzej montuje poidła dla krów w oborach. Mimo iż takie jest polecenie nadzoru weterynaryjnego, gospodarz nie jest przekonany do tego pomysłu. Jego opinię podziela również Gienek.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 31. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy | Podlasie | emisja | program | zwiastun
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy