Rolnicy. Podlasie: Wielkie zmiany

U rolników z Podlasia nadchodzą kolejne wielkie zmiany. Gienek i Andrzej w końcu doczekają się upragnionej łazienki. W najnowszym odcinku zobaczymy także, co kryje się pod tajemniczo brzmiącym zabiegiem dekornizacji oraz udamy się na „kozoterapię”. To wszystko w najbliższą niedzielę w telewizji FOKUS TV.

W jedenastym odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" nadchodzą wielkie zmiany w Plutyczach u Andrzeja i Gienka. W końcu w ich domu pojawi się długo wyczekiwana łazienka. Przyjedzie hydraulik, który zamontuje instalację oraz bojler na ciepłą wodę. Nasi bohaterowie wybiorą się do miasta, by kupić potrzebne sprzęty do nowego pomieszczenia.

W Ciemnoszyjach u Justyny i Łukasza pojawia się weterynarz. Przy okazji okaże się, kto wygrał zakład i która krowa będzie miała młode. Zobaczymy również dekornizację, czyli obcinanie rogów cielakom.

Reklama

Emilka w Laszkach zachwala "kozoterapię", bo nic tak nie uspokaja jak przebywanie wśród kóz, co potwierdza także babcia Helena. W gospodarstwie codzienne obrządki, dojenie, karmienie, ale też czas na profilaktykę zdrowotną - tym razem Emilka podaje zwierzętom zastrzyki.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj jedenasty odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

Więcej na temat bohaterów programu znajdziesz pod adresem rolnicypodlasie.interia.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Podlasie | rolnicy | emisja | program
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy