Rolnicy. Podlasie: Wyczesany byk

Trzeci sezon serii „Rolnicy. Podlasie” trwa w najlepsze. Już w najbliższą niedzielę będziemy mogli zobaczyć 30. odcinek programu, a w nim nie zabraknie niespodziewanych zdarzeń i ciekawych opowieści. Chcecie dowiedzieć się, jak wygląda czesanie byka? To oglądajcie „Rolników. Podlasie” w telewizji FOKUS TV.

W 30. odcinku trzeciej serii "Rolników. Podlasie" Andrzej i Gienek z pomocą Jastrzębia doprowadzają do ładu swoje obórki. Pierwszy z rolników tłumaczy również, że przyczyną, dla której nie prowadzi gospodarstwa mlecznego, jest brak kobiety w jego życiu.

Andrzej wspomina także, że nie ma pieniędzy na nowe inwestycje. Natomiast Gienek i Jastrząb rozmawiają o podróżach i lataniu samolotem. Jak się okazuje, żaden nie ma za sobą emocjonujących, podniebnych wycieczek.

Gospodarstwo Emilki w Laszkach odwiedza jeden z niewielu weterynarzy, który zna się na kozach. Okazuje się, że podopieczna rolniczki doznała kontuzji w starciu z inną i potrzebna będzie interwencja specjalisty.

Reklama

Maciek z Kundzicz dostaje koziołka. Z uwagi na złe nastawienie osiołka do nowego towarzysza umieszczony zostaje w osobnej zagrodzie. Następnie gospodarz wraz ze znajomym strzyżą byka, a w czasie pracy rozmawiają o traktowaniu zwierząt.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji FOKUS TV, z sezonu na sezon gromadzący coraz większa widownię. Sezon drugi serialu oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponadmilionową widownię.

Interia jest patronem medialnym serialu - na stronie rolnicypodlasie.interia.pl znajdziecie odcinki z poprzednich sezonów serialu oraz to, czego widzowie nie zobaczyli w telewizji.

Oglądaj 30. odcinek serialu "Rolnicy. Podlasie" w niedzielę o 20:00 - tylko w telewizji FOKUS TV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rolnicy | Podlasie | program | emisja | zwiastun
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy