Reklama

Bielizna dla panów w stylu push-up!

Masz kompleks, wywołany wielkością własnych klejnotów? Projektanci mody zadbali o to, byś jak najszybciej się go pozbył... Sprawdź, jak możesz tego dokonać!

Kobiety z kompleksem małych piersi nie mają żadnego problemu, by poprawić sobie samopoczucie i zamaskować braki w naturze. Asortyment dla pań przewiduje bowiem całą gamę różnego rodzaju bielizny, powiększającej ich dekolty - obiekty męskiej fascynacji. Mężczyźni przez długie lata nie mieli w rękach żadnej broni do walki ze swoimi niedoskonałościami. Jednak świat mody nie stoi w miejscu i wychodzi naprzeciwko ich potrzebom!

Te majtki zmienią twoje życie

Medykiem, który znalazł lek na bolączki panów, nie szczycących się dużymi rozmiarami, jest projektant Roland Lodoli. Wpadł on na doskonały pomysł i zaprojektował bokserki, które zmieniły życie niejednego przedstawiciela płci brzydkiej. Majtki te bowiem sprawiają wrażenie, że mężczyzna jest hojniej obdarzony przez naturę.

Reklama

Jak owo cudo działa? Gatki posiadają ukrytą, wewnętrzną kieszonkę, która wypycha ich zawartość do góry, sprawiając, że użytkownikowi sterczy z przodu to, co powinno. Początkowo Lodoli sprzedawał bieliznę tylko w swoim sklepie w chorwackim Zagrzebiu, jednak konsumenckie potrzeby sprawiły, że rozpoczął działalność na większą skalę.

Kąpielówki uratują męską dumę

Powiększające bokserki zawojowały rynek męskiej bielizny na tyle, że projektant rozpoczął pracę nad letnią kolekcją majtasów. Tym razem obmyśla kąpielówki na lato. Wiadomo, że w dzikich warunkach plażowych męski członek zachowuje się nieprzewidywalnie. Zimna woda powoduje, że się zwyczajnie kurczy i nie da się tego ukryć. A projektant chce, by mężczyźni już nigdy nie czuli dyskomfortu w tak strategicznym miejscu.

Opr. i tłum. MT na podstawie magazynu "Trend Hunter".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy