Reklama

Łóżkowe eksperymenty: Erotyczne zabawki dla mężczyzn

Pierwsze seksualne doświadczenia sprawiamy sobie sami. Później staramy się poznać własny organizm i wielu mężczyzn zaczyna się masturbować. Niektórzy nie przestają nigdy. Dla nich wymyślono różne zabawki.

Doznanie seksualnej przyjemności zależy od poznania samego siebie. Aby osiągnąć różnorodność doznań producenci seksualnych zabawek wymyślają coraz to nowsze gadżety, dzięki którym mężczyzna może nie tylko poznać bliżej swoje ciało, ale też nieźle się zabawić. I to nie tylko samodzielnie - takie zabawki można również używać w czasie seksu z partnerką. I nie jest ważne, czy para jest zaawansowana w łóżkowych manewrach, czy też nie.

Nawet bez partnera można uzyskać nowe doświadczenia. Każdy z nas ma wyobraźnię, a tylko ona nas ogranicza w zabawie. W wielu sklepach erotycznych są sprzedawane zabawki erotyczne, które naszą wyobraźnię mogą rozbudzić i zmobilizować do działania.

Reklama

Niegrzeczne zabawki

Zazwyczaj erotyczne zabawki dla mężczyzn są wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznego w użytkowaniu materiału, który w dotyku przypomina bardzo dokładnie skórę w obszarach intymnych kobiety. Często można spotkać zabawki z dwoma otworami, które mogą spełniać wszelkie fascynacje.

Najpopularniejsze są sztuczne pochwy, które kształtem przypominają nieco termiczne kubki, a także kobiece korpusy, bez rąk, nóg, a także głowy. Są jedynie organy rozrodcze i piersi. Chyba tyle mężczyznom kupującym te zabawki wystarcza.

Poszukiwania

Głównym celem zakupów takich zabawek, jak wykazały przeprowadzone badania, jest szukanie nowych doświadczeń i pozbycie się napięcia seksualnego. Jednak to nie wszystkie funkcje, jakie może spełniać. Badania przeprowadzone na zlecenie jednego z producentów erotycznych gadżetów wykazały, że mężczyźni kupują zabawki erotyczne również w celach zdrowotnych!

Wszelkiego rodzaju urządzenia do masażu erotycznego służą mężczyznom do masażu prostaty, który jest bardzo ważnym gruczołem, dla zdrowia mężczyzny. Dlatego producenci sprzętu zdecydowali się nawet na przygotowanie specjalnej serii, która służy jedynie temu celowi. W ten sposób stali się producentami sprzętu medycznego...

Dla partnerki

Okazuje się, że mężczyźni kupując erotyczne zabawki myślą również o swoich partnerkach.  Częstymi zakupami są kremy, nakładki na penisa, czy pompki powiększające. Z tych zabawek korzysta się głównie w czasie seksu z partnerką. Zwłaszcza nakładki na penisa, które powiększają narząd i zwiększają doznania kobiety. A najważniejsze, że wszystkie te zabawki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Badania wykazały, że dzięki erotycznym zabawkom mężczyźni spełniają swoje najskrytsze fantazje erotyczne, dzięki nim pozbywają się napięcia seksualnego i urozmaicają swoje życie seksualne. Może warto spróbować?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks | masturbacja | sex-shop | dziewczyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama