Reklama

Szybki seks

Przez godzinę, dwie, czasem przez pół nocy... Potraficie się kochać bez opamiętania bardzo długo. Ale warto od czasu do czasu spróbować szybkiego seksu.

Jeśli długo się nie widzieliście i macie ogromną ochotę na siebie, lub też po prostu macie mało czasu, to wystarczy nawet 15 minut, żeby rozgrzać ciała i umysły osiągając pełnię rozkoszy.

I choć elementy gry wstępnej: namiętne całowanie, długie pieszczoty i dotykanie, są bardzo przyjemne zarówno dla mężczyzny jak i kobiety, czasami można je wykonać szybciej.

Gra wstępna - 8 minut

Włącz szybką, rytmiczną muzykę. Nie za głośno. Ściągnij z niej wszystkie ubrania, jeśli twoja partnerka pomoże ci ściągnąć twoje, tym lepiej. Poświęć chwilę na poczucie jej zapachu, dotyk jej gładkiego, miękkiego ciała. Zbliż się do jej ust i pocałuj ją namiętnie.

Reklama

Staraj się wykonywać kilka czynności naraz. A więc zaopiekuj się jej ciałem, całuj ją, dotykaj, pieść, szepcz do ucha czułe słówka. Zachwycaj się jej pięknem i zmysłowością. W czasie pocałunku, jeśli ona na tobie leży, masuj jej plecy i pośladki. Jeśli to ty na niej leżysz, dotykaj jej ud i bioder.

Ona na górze - 4 minuty

Zdecydowanym ruchem spraw, by ona znalazła się na tobie. Wiele kobiet w pozycji "na jeźdźca" osiąga orgazm. Twoja partnerka sama może regulować prędkość i siłę nacisku. Dotykaj jej piersi, zapewne dla ciebie, jak i dla niej to wielka przyjemność. Świetnie, jeśli uda ci się pieścić je językiem i ustami, wówczas ręce mogą wędrować po całym jej ciele. Nie pozwól jej na "dokończenie zadania", przecież macie jeszcze trochę czasu...

Ty na górze - 3 minuty

3 minuty. To możliwe? Możliwe... W tym czasie można kochać się nawet w kilku pozycjach. Oczywiście najpewniejsza jest już ta sprawdzona przez was. Na początku staraj się być delikatnym kochankiem, jednak z biegiem czasu przyspiesz tempo. Obserwuj swoją partnerkę, przecież oboje powinniście mieć z tego przyjemność. Nie zapominaj o pocałunkach, czułych szeptach. Nie powstrzymuj się przed wydawaniem odgłosów rozkoszy. Możesz patrzeć w jej oczy i mówić, jak bardzo ci z nią dobrze. Przyspieszaj tempo i dokończ "zadanie"!

W tym wszystkim nie jest najważniejsze, żeby już za każdym razem być "sprinterem". Ale od czasu do czasu taki szybki seks może być bardzo podniecający i wręcz wskazany. Nie musisz się trzymać dokładnie powyższego harmonogramu. Możesz z pewnych elementów zrezygnować, niektóre - wasze ulubione - wprowadzić.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy