Reklama

Zabawa w rozkosz

Jesteś przekonany, że znasz swoją ukochaną, wiesz co sprawia jej przyjemność i co doprowadza ją do rozkoszy. Jednak sprawdź, czy jesteś znawcą kobiecego ciała...

Zaproponuj swojej partnerce zabawę w "6 kroków do rozkoszy". Wówczas przekonacie się, czy rzeczywiście wiecie o sobie wszystko, czy jeszcze pewne aspekty waszej seksualności są wam nieznane.

Zabawa polega na pieszczeniu po kolei sześciu poszczególnych części ciała. Najpierw to ty pieścisz jedną z nich u swojej partnerki, potem zamieniacie się rolami. Celem tej gry jest nie tylko jest obserwacja i rozpoznanie potrzeb ukochanej osoby, ale także rozgrzanie do czerwoności waszych zmysłów, a w konsekwencji - doprowadzenie do niesamowitego orgazmu.

Reklama

Gotowi? Zaczynamy:

1. Ręce - to nie tylko palce, dłonie, ale łokcie i ramiona. Na początku możesz ukochanej zrobić delikatny masaż, potem głaskać i całować od palców do ramion.

2. Szyja i głowa - nie rzucaj się na swoją ukochaną jak zwierz na swoją zdobycz. Powolutku głaskaj szyję i kark, dotykaj je nosem, policzkiem, muskaj językiem. Uszy całuj od zewnątrz do wewnątrz. Delikatnie oddychaj, żeby ona cię słyszała. Potem przyspiesz oddech, a zobaczysz jak to działa stymulująco na partnerkę. Na ciebie oczywiście też. Dotykaj delikatnie jej włosów, opuszkami palców skórę głowy. Pocałuj ją delikatnie w usta.

3. Plecy - najlepiej zacznij od masażu, potem je głaszcz i delikatnie (!) drap. Pocałunki czasami wywołują łaskotki, wówczas opuść to miejsce, ale jak już partnerka nieco się rozluźni, wróć i spróbuj jeszcze raz.

4. Brzuch - to u wielu kobiet bardzo erogenna część ciała, najwięcej zdziała tutaj pocałunek od piersi w dół - do wzgórka łonowego. Ale nie posuwaj się za daleko, przyjdzie jeszcze na to czas...

5. Nogi - najczęściej najbardziej podatne na urok języka są uda, chociaż nie u każdej kobiety wcale musi tak być. Używaj swojego języka, by "zbadać" jej uda, kolana, łydki, kostki i stopy. Wówczas będziesz pewien, która część nóg jest najbardziej "uczuciowa". Dotykaj je i głaszcz.

6. Piersi - pieszczoty tych dwóch "wysepek" są ogromnie przyjemne dla kobiety. Całuj je dookoła, pieść językiem i podgryzaj delikatnie sutki. Dotykaj opuszkami palców, potem całymi dłońmi.

Podczas tej zabawy obserwuj partnerkę. Z łatwością rozpoznasz części jej ciała, których pieszczenie przynosi jej największą rozkosz. Jeśli wstydzi się powiedzieć, gdzie chciałaby być całowana i pieszczona, taka gra pomoże jej w przekazaniu ci tej wiadomości. Będzie również miała okazję do przekonać się, czy dobrze zna twoje ciało.

Po tych "6 krokach" zapewne macie ochotę (przypuszczalnie ogromną) przystąpić do punktu kulminacyjnego, czyli najintymniejszej części ciała. Ale dalej radźcie sobie już sami...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zabawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL