Reklama

Jak ze sprintera stać się maratończykiem

Dziewczyna zaczyna sugerować, że twoja „wydolność” przypomina raczej krótkodystansowca niż maratończyka? Subtelnie zaczyna cię informować, że wypróżniasz magazynek za jednym pociągnięciem spustu? Podpowiemy ci, jak nie kończyć zabawy przed czasem.

Dla wielu mężczyzn jest to problem nie do przeskoczenia, który wywołuje traumy i niechęć do spędzenia nocy z kobietą. Jednak istnieją metody ratunkowe, która zwykle się sprawdzają.

Co zrobić, gdy twój organizm odmawia posłuszeństwa i kończy łóżkowe manewry zbyt szybko? Nie trzeba od razu biec do najbliższej apteki po tabletki, czy do jakiejś babuszki z bieszczadzkich lasów po tajemnicze zioła. Nie musisz chodzić też do lekarza, żeby pomógł. Wystarczy nieco odwagi i rozsądku w trakcie igraszek.

Dlatego też, aby uchronić się przed ochłodzeniem relacji z partnerką z powodu małej niemocy przygotowaliśmy dla ciebie małą instrukcję. Sprawdź, jak łatwo możesz ze sprintera przerodzić się w maratończyka.

Reklama


1.     

Pierwsze i chyba najbardziej proste rozwiązanie, to w czasie seksu powinno używać się prezerwatyw. To znacznie zmniejsza wrażliwość żołędzi i w ten sposób wytrysk następuje znacznie później.

2.     

  Możesz również opanować technikę, która jest powszechnie znana pod nazwą "techniki kompresji". Kiedy czujesz nadchodzący wytrysk należy kciukiem i placem wskazującym ścisnąć penisa poniżej żołędzi  na wysokości wędzidełka ścisnąć prącie. Nie wszystkie pozycje się do tego nadają, więc wybieraj takie, w czasie których możesz mieć swobodny dostęp do penisa. Np. pozycja "na jeźdźca" zupełnie się nie nadaje.

3.      

Należy ćwiczyć nie tylko w łóżku, ale też poza nim. Musisz nauczyć się, jak "ściągać" mięśnie krocza, podobnie, jak w czasie powstrzymywania oddawania moczu. Wystarczy kilka powtórzeń raz-dwa razy dziennie, by po pewnym czasie dojść do perfekcji. Jednak należy też pamiętać, że zbyt długie powstrzymywanie wytrysku w ten sposób może być bolesne.

4.     

Istnieje stara metoda znana od wieków i propagowana kiedyś w kilku amerykańskich komediach niskiego lotu. Przed rozpoczęciem stosunku możesz iść do toalety i tam oddać naturze część darów. Wielu mężczyzn uważa, że masturbowanie się przed stosunkiem jest skuteczną metodą  opóźnienia wytrysku już w trakcie. Jednak trzeba pamiętać o jednym: żeby nie przesadzić. W innym przypadku padnie cały plan na długie igraszki.

5.     

Piąta i ostatnia metoda jest najbardziej skuteczna oraz najprzyjemniejsza. Aby cieszyć się długim i pełnym pasji seksem należy współżyć jak najbardziej regularnie i często. Wówczas nie ma problemu z przedwczesnym wytryskiem.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą w zdobywaniu kolejnych rekordów długości łóżkowych manewrów, a partnerki nie będą z wyrzutem patrzyły "po" na ciebie i odwracały się plecami.

A może też macie jakieś ciekawe metody?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks | wytrysk | wczesny wytrysk | seks i związki | boski w łóżku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy