Reklama

​Kobiety nienawidzą tych słów w łóżku. Będziesz zaskoczony

Wystarczy parę słów, żeby ją podniecić. Ale jednym zdaniem możesz też odebrać jej ochotę /123RF/PICSEL

Reklama

Odpowiednio dobrane słowa w dobrym momencie mogą rozgrzać twoją partnerkę do czerwoności. Ale są i takie, które odbiorą jej kompletnie ochotę na seks.

Świntuszenie to nic nowego, odkrywczego ani rzadkiego. Większość z nas ma z tym styczność rzadziej lub częściej (zakładamy, że raczej rzadziej).

Cel niegrzecznych rozmów jest oczywisty - podkręcenie atmosfery przed i w trakcie seksu. Ale to obosieczne ostrze, bo może tę samą atmosferę zwyczajnie zabić.

"Daily Star" zapytało swoje czytelniczki o słowa, które według nich rujnują cały klimat w łóżku i odbierają ochotę na te rzeczy.

Czego więc lepiej nigdy nie mówić?

Według ankiety najgorzej zdecydowanie wypadły rady i sugestie na temat zmiany pozycji i uwagi wywierające presję - odnoszące się do hałasu czy braku czasu.

Reklama

Pierwsze miejsce nieco zaskakuje. To słowa: "bądź na górze".

Czy kobiety aż nie lubią tej pozycji? Niekoniecznie, choć inne badania wyraźnie pokazują, że większość z nich najbardziej komfortowo czuje się w klasycznej pozycji "misjonarskiej".

W tym zdaniu zawarta jest nie tylko prośba o zmianę układu partnerów. To także zasugerowanie, że coś jest nie tak i wymagania zmiany. To momentalnie odbiera kobiecie pewność siebie i zniechęca do dalszego wysiłku.

Na drugim miejscu znalazło się zdanie "Włączmy telewizor". Tak, są faceci, którzy naprawdę tak mówią. Mamy nadzieję, że nie jesteś jednym z nich.

Bardzo nieprzyjemnym dla pań jest również pytanie: "Czy już kończysz?". Do pierwszej piątki załapały się upomnienia: "Bądź ciszej", a także: "Nie mamy dużo czasu".

Pomimo że to całkiem niezły sposób na podniecenie jej, "brudna gadka" może zadziałać w sposób odwrotny do zamierzonego. Jeśli więc nie wiesz za bardzo, co i kiedy powiedzieć - lepiej nie mów nic.

Najgorsze słowa podczas seksu według kobiet:

1.        "Bądź na górze" - 33 proc.

2.        "Włączmy telewizor" - 25 proc.

3.        "Czy już kończysz?" - 20 proc.

4.        "Bądź ciszej" - 12 proc.

5.        "Nie mamy dużo czasu" - 10 proc.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy