Reklama

Przedwczesny wytrysk: Opracowano spray dla tych, którzy kończą zbyt szybko

To naprawdę może zmienić życie wielu mężczyzn... /123RF/PICSEL

Reklama

Ten problem dotyczy naprawdę sporej ilości mężczyzn. Nic dziwnego, że uczony, któremu zawdzięczamy viagrę postanowił zająć się też tymi, którzy mogą, ale szybko kończą.

Nowy specyfik wynaleziony przez Mike'a Mike Wylliego to spray zawierający anestetyki, czyli środki znieczulające. Potraktowany nim narząd stanie się mniej czuły na bodźce, przez co sam stosunek będzie mógł trwać dłużej.

Z przeprowadzonych badań wynika, że używający sprayu mężczyźni "wytrzymywali" w łóżku średnio nawet do pięciu razy dłużej! Po dziewięciu miesiącach regularnego pryskania efekt był jeszcze lepszy. U większości badanych czas trwania stosunku wydłużył się z jednej minuty aż do 10!

Pozostaje jeszcze oczywiście kwestia ceny. Specyfik nazwany Fortacin można już kupić w sieci. Butelka z ilością wystarczająca na 20 zastosowań kosztuje 125 dolarów. Według dzisiejszego kursu dolara to nieco ponad 500 złotych.

Czy nowy wynalazek twórcy viagry zrewolucjonizuje życie seksualne milionów mężczyzn, tak jak uczyniła to niebieska pigułka? Wyniki badań wskazują na to, że są na to duże szanse.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wytrysk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy