Reklama

Różnica wieku? 28 lat! Wciąż pytają, czy to jego córka

Stephen Dunne i Kayla Caudill. Zakochani 51-latek i 23-latka są szczęśliwi, jak nigdy wcześniej /East News

Reklama

Stephen i Kayla są parą, lecz różnica wieku w ich w związku sprawia, że są notorycznie brani za... ojca z córką. On ma 51 lata, ona dopiero 23. Lecz mimo 28 wiosen które ich dzieli, oboje zapewniają, że nigdy nie byli szczęśliwsi.

Recepcjonistka i Modelka, Kayla Caudill z Macon w amerykańskim stanie Georgia po raz pierwszy spotkała swojego obecnego partnera, Stephena Dunne'a w maju 2019. Poznała go w salonie piercingu, który odwiedziła, by zrobić sobie kolczyk w pępku.

Mimo, że byli wówczas w związkach, wymienili się numerami i zaczęli ze sobą rozmawiać. Bardzo się zaprzyjaźnili. Rozmawiali o wszystkim, także o swoim życiu uczuciowym. Sprawy potoczyły się szybko, bo już miesiąc później zdecydowali się na bycie razem.

Wiedzieli, że ryzykują i że stoi przed nimi wiele wyzwań. To poświęcenie i walka jeszcze bardziej zbliżyły ich do siebie i pomogły przetrwać trudne chwile, których nadejścia można było się spodziewać.

Rodzina Kayli zareagowała ogromnym zdziwieniem, a jej biologiczny ojciec zareagował najbardziej emocjonalnie - wyrzekł się swojej córki. Była partnerka Stephena również postawiła twarde veto: Nie chce, by Kayla była w jakikolwiek sposób związana z dziećmi mężczyzny z poprzedniego związku.

Reklama

Sami zakochani twierdzą, że w miarę upływu czasu, ich rodziny przestają widzieć w nich jedynie różnicę wieku, sięgającą niemal trzech dekad. Dla Kayli Stephen jest wszystkim, czego kiedykolwiek pragnęła w mężczyźnie. Spędzają razem mnóstwo czasu i wciąż nie mogą sobą nacieszyć. Na niedyskretne pytania o "sprawy łóżkowe" odpowiadają bez skrępowania, że układają się im świetnie.

Najtrudniejszą - poza akceptacją rodziny - rzeczą, z jaką para musiała sobie poradzić, była ocena osób postronnych w miejscach publicznych. Ludzie nieustannie gapią się na nich, czasem podchodzą i pytają Stephena, czy Kayla jest jego córką.

Dziś zdumienie nieznajomych zakochani traktują za zabawne. Przywykli do zainteresowania i uwielbiają publicznie okazywać sobie uczucia, by patrzeć na reakcje gapiów.

Rozmawiaj, flirtuj i zawieraj nowe znajomości bez wychodzenia z domu

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama