Reklama

Ta rzecz poważnie obniży twoje szanse na podryw

Liczy się nie tylko wygląd i charyzma. Jeśli toniesz w długach, mocno tracisz na atrakcyjności /123RF/PICSEL

Reklama

​Szukając namiętności i powodzenia u kobiet, należy pamiętać o takich przyziemnych rzeczach, jak pieniądze. Jeśli nie potrafisz sobie z nimi poradzić, możesz ją skutecznie odstraszyć.

W najnowszym badaniu firmy Comet opublikowanym na łamach "New York Post" aż 70 proc. kobiet przyznało, że miałoby spore opory przed umawianiem się z gościem, który nie daje sobie rady z finansami.

Dług na karcie kredytowej, skłonność do wydawania za dużo, zero oszczędności - te wszystkie rzeczy wpływają raczej negatywnie na twoją markę wśród kobiet.

Finanse są nadal rzecz jasna dość kontrowersyjnym tematem do rozmów, choć coraz częściej chcąc uniknąć rozczarowań, płeć piękna próbuje wybadać potencjalnych partnerów pod tym kątem.

Reklama

- Ludzie są zaskakująco podzieleni w kwestii tego, czy można o pytać drugą osobę o takie rzeczy - komentuje szef firmy Comet Mike Brown. - Z jednej strony ponad jedna trzecia badanych przez nas osób uważa, iż po paru randkach należy poruszyć ten temat. Z drugiej podobna ilość ludzi powiedziała, że jest to absolutne tabu do momentu, gdy relacja przerodzi się w coś poważnego.

Najnowsze dane opublikowane przez inną firmą - Self Lender - pokazują jednak, że przekonanie to nie wszystko. Pomimo iż wiele osób postrzega pieniądze, jako temat wart przegadania, raczej mało kto naprawdę go porusza. Młode pary rozmawiają o ewentualnych długach i zdolności kredytowej po około roku spotykania się. Jednocześnie 45 proc. wszystkich badanych stwierdziło, że bycie zadłużonym z miejsca sprawia, że... nie jest się pociągającym.

Wychodzi na to, że rzadko kiedy o to pytamy, ale każdy chciałby wiedzieć. Jeśli nietęgo u ciebie z kasą, lepiej jej o tym nie mów. A najlepiej ogarnij to jak najszybciej, żeby nie musieć świecić oczami, kiedy któraś będzie próbowała to wybadać.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy