Reklama

Unikaj tego typu kobiet

Chyba każdy mężczyzna ma na swoim koncie wpadkę związaną z kobietami. Mógł dać się wciągnąć w związek, który nie miał przyszłości, albo dać się oczarować kobiecie, która nie zasługiwała na uwagę. Podpowiadamy, jakich kobiet unikać, aby problemy się nie powtórzyły.

Wielu z nas ma za sobą niepomyślne doświadczenia z kobietami. O większości pewnie chcielibyśmy zapomnieć, choć bardzo często przypominają nam o tym głupoty, które wówczas popełniliśmy, jak tatuaże czy udostępnienie karty kredytowej z dużym limitem.

Nieraz pewnie robiliśmy z siebie idiotów byleby tylko je uszczęśliwić. A kończyło się to tym, że byliśmy traktowani jeszcze gorzej. Pomyślcie, ile trudu nas to kosztowało. Czy jednak czegoś się nauczyliśmy? W 99 procentach przypadków nie zmieniło to naszego zachowania i kończyło się zawsze tak samo, a cała historia się powtarzała - z tą różnicą, że imię dziewczyny było inne.

Reklama

Właściwie sami wpędzamy się w ten piekielny krąg wciąż wybierając kobiety o podobnych charakterach. Unikanie niewłaściwych kobiet pozwoli nam oszczędzić czas, pieniądze i zdrowie, zwłaszcza to psychiczne. Warto więc przeczytać, jakich kobiet unikać.

Niezdecydowane

Tego typu kobiety powinniśmy unikać niczym ognia. Jeśli co pół godziny zmienia zdanie dotyczące tego, gdzie iść czy jaki film obejrzeć, to czemu nie miałaby po pewnym czasie stwierdzić: sorry, jesteś fajny, ale to chyba nie to. Po czym po kilku tygodniach wróci i powie, że jednak się myliła. A nie pomyślała ile alkoholu już się przelało w tym czasie?

Z taką kobietą nie można planować wspólnej przyszłości, bo to wręcz niemożliwe. Zwłaszcza że jej decyzje zmieniają się częściej niż jesteśmy w stanie przewidzieć.

Nalegające

Budzisz się rano i słyszysz: "Kiedy mi się oświadczysz?". Jesteście w knajpie, a ona szepcze: "Jaki pierścionek dostanę?". Ty się poważnie zastanawiasz nad swoją pracą, domem dla rodziny, który nie wiadomo kiedy powstanie, i czy w ogóle, a ona "gdacze" nad głową, że chce białą suknię z welonem i gromadkę dzieci.

W pewnym momencie sytuacja staje na ostrzu noża i jest tylko kwestią czasu, czy dasz się zapędzić pod pantofel i do końca życia słuchać rad szanownej małżonki i teściowej, czy też dasz sobie spokój i poszukasz szczęścia w innym miejscu.

Pamiętliwe

Wciąż wspominające traumę poprzedniego związku, kobiety wiecznie zranione, których uczucia kiedyś zostały zdeptane, a teraz podświadomie lub z pełną premedytacją unikają ich lub też udają, że jednak nie jest całkiem bez uczuć.

Wciąż narzekają, nie chcą się zaangażować albo udają, że im zależy. Typ bardzo podobny do niezdecydowanej. Lepiej sobie odpuścić, by nie narobić sobie problemów. Zwłaszcza jeśli same wszelkimi sposobami unikają szczęścia.

Utrzymanki

Właściwie sama nazwa już wszystko mówi. Kobiety tego typu będą oczekiwały, że spełnimy ich wszystkie zachcianki, począwszy od drinka w barze, poprzez nową fryzurę, na wakacjach skończywszy. Krótko mówiąc: szkoda czasu i pieniędzy, bo wystarczy, że znajdą kogoś z grubszym portfelem i się skończy rumakowanie.

Kontrolerki

Gatunek kobiety występujący bardzo często. Chciałyby mieć wszystko pod kontrolą, wliczając w to ciebie, twoje ciuchy, program, jaki właśnie oglądasz, mięso, które właśnie starasz się w spokoju zjeść. Dosłownie każdy krok, który robisz musi być kontrolowany. A jeśli takiej się postawisz, to skończy się szlabanem na baraszkowanie, a później będzie już tylko gorzej.

Tych typów kobiet najlepiej unikać jak ognia. Dla własnego dobra, dla dobra naszego zdrowia i portfela. Kazik coś o tym wie:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy