Reklama

Wakacyjne sprzeczki są nieuniknione

Wakacje to czas wspólnego odpoczynku. Jednak nawet w czasie urlopu parom nie udaje się uniknąć sprzeczek. Najczęstszym powodem do kłótni są niepohamowane spojrzenia, jakie panowie rzucają w stronę roznegliżowanych plażowiczek - wynika z najnowszych badań.

Do przynajmniej dwóch karczemnych awantur w czasie wakacji przyznaje się 79 proc. par pytanych w ankiecie przygotowanej przez portal podróżniczy Latedeals.co.uk. Dla 62 proc. drobne sprzeczki to codzienna norma, nawet na urlopie. Jak sugerują statystyki, to mężczyźni najczęściej wywołują kłótnie, nie mogąc powstrzymać się przed zerkaniem na inne kobiety.

Często przyczyną nieporozumień jest forma spędzania wolnego czasu - podczas gdy panowie preferują aktywny wypoczynek, panie wolą zażywać leniwych, słonecznych kąpieli przy basenie albo na plaży.

Kolejnym powodem do kłótni, jest wybór miejsca i dania na kolację. Jeśli części par uda się dojść do porozumienia w tej kwestii, 50 proc. pytanych przyznaje, że z równowagi wyprowadzają ich zbyt długie przygotowania do wyjścia. Wśród innych przyczyn nieporozumień respondenci wymieniają rozrzutność partnera czy stres związany z punktualnym przyjazdem na lotnisko.

Reklama

Ale jak tu uniknąć sprzeczek na wakacjach, skoro samo przygotowanie do urlopu jest przyczyną awantur, szczególnie, jeśli chodzi o pakowanie damskiej walizki...PAP life
Dowiedz się więcej na temat: wakacje | sprzeczka | kłótnia | para | plaża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy