Reklama

​Wystarczy zrobić TO, aby ją podniecić...

/123RF/PICSEL

Reklama

Szukasz sposobu, żeby jeszcze bardziej ją nakręcić? Nie musisz już dłużej szukać, bo okazuje się, że to całkiem proste.

Niektórzy eksperymentują z nowymi pozycjami, tempem i technikami. Inni testują przeróżne gadżety, wspomagacze i zabawki.

Najwyraźniej nie trzeba aż tak kombinować, żeby podgrzać atmosferę pomiędzy wami. W serwisie Reddit pojawił się wątek skierowany do kobiet na temat zachowania partnerów, które je podnieca.

Wyszło na to, że najłatwiej jest skorzystać ze swojego głosu.

Najlepiej sprawdzą się nieprzyzwoite i sprośne rozmowy. Jeśli nie jesteś w tym za dobry, spróbuj po prostu wydać siebie odgłosy zadowolenia, a możesz osiągnąć podobny efekt.

Reklama

Słowem: jęcz.

- Uwielbiam, kiedy mężczyzna jęczy - pisze jedna z internautek. - To mówi mi, że naprawdę podoba mu się to, co robię. Dodaje mi pewności siebie.

- Może to brzmi dziwnie albo śmiesznie - odpowiada druga - ale jęczenie czy w ogóle wydawanie siebie odgłosów jest dobrą formą komunikacji. Dajesz w ten sposób partnerowi informację, co ci się podoba, a co nie. Dzięki temu możecie współpracować.

- Inaczej wydaje ci się, że to bezcelowe albo mało satysfakcjonujące - kontynuuje. - Musisz zgadywać, czy jemu się to podoba, czy masz dalej to robić, a może robić coś innego...

Pojawiły się także rady dla panów, którym wokalne oznajmianie przyjemności nie idzie za dobrze. - Spróbuj potrenować, posłuchaj, jak brzmisz. Wczuj się w rytm, to przyjdzie samo - radzą piszące. - Nie wstydź się powiedzieć jej, że czujesz się świetnie, że jest niesamowita, że uwielbiasz być w niej.

Także następnym razem zamiast milczeć, zrób pożytek ze swoich strun głosowych.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy