Reklama

Jak ją uwieść?

Sama ci powie, jak najłatwiej ją uwieść, gdy zadasz odpowiednie pytanie.

Zadając odpowiednie pytanie, możesz z łatwością sprawić, że kobieta zacznie wchodzić w taki stan emocjonalny, który chcesz w niej wywołać. Zamiast samemu męczyć się opisywaniem różnych uczuć i procesów emocjonalnych, po prostu pozwól jej mówić!

Oczywiście, nie ma sensu pozwolić jej gadać o kłopotach w pracy, o tym, jak trudno jest wyżyć do pierwszego, o tym, jak pokłóciła się z ekspedientką w sklepie i że zepsuł się jej telewizor. Opowiadanie o tym wprawi ją w paskudny nastrój, a ciebie ulokuje w szufladce "przyjaciel" lub "terapeuta". Musisz więc odwrócić tok rozmowy, używając zwrotu, który zapewni ci wstęp do krainy seksualnej obfitości.

Reklama

Jak myślisz, czy ten zwrot to:
a) "Jestem prezesem dużej firmy."
b) "Też mam kłopoty w pracy, a twoja depresja w porównaniu z moją jest po prostu śmieszna!"
c) "Wielka szkoda, że..."
Jeśli wybrałeś odpowiedź c, to jesteś na dobrej drodze, by stać się mistrzem uwodzenia.

Jeżeli dziewczyna na przykład mówi: "Ale z tych mężczyzn to paskudne dranie, wszyscy myślą tylko o jednym, żeby wykorzystać i porzucić", to co wtedy robisz? Nie kłócisz się z nią, że to jest nieprawda, tylko wręcz przeciwnie, przyznajesz jej rację: "Faktycznie, wielu mężczyzn dokładnie tylko o tym myśli. Wielka szkoda, że tak rzadko możesz spotkać mężczyznę, którego interesuje coś więcej, który byłby naprawdę zainteresowany twoim wnętrzem, twoimi najgłębszymi marzeniami i pragnieniami. Gdybyś miała spotkać takiego mężczyznę (pokazujesz siebie), to jaką przygodę chciałabyś z nim przeżyć?".

Jeśli narzeka: "Ach, moje życie jest w ogóle okropne, cały czas nic, tylko praca, dom, praca, dom i już mam tego wszystkiego dość", to odpowiadasz: "Na pewno musi być ciężko. Wielka szkoda, że tak rzadko możesz sobie pozwolić na coś, co sprawia ci prawdziwą przyjemność. Nie wiem, czy kiedykolwiek zdarzyło ci się zapomnieć o tych wszystkich trudnościach i po prostu dostrzec przed sobą okazję do przeżycia czegoś naprawdę cudownego" i dalej rozwijasz ten temat. A zatem, jeżeli temat twojej rozmowy z dziewczyną jest nieprzyjemny i wywołuje w niej niekorzystne stany emocjonalne, zaczynasz od potwierdzenia tego, co ona mówi i potem używasz zwrotu: "wielka szkoda, że...", a następnie odwracasz tok rozmowy. Potem albo samemu opisujesz lepsze emocje i uczucia, albo zadajesz jej pytania, które pozwolą jej samej wejść w pożądany przez ciebie stan.

Jakie pytania warto zadawać? Zadawaj pytania, które angażują jej wyobraźnię, kierując jej myślenie i emocje we właściwym kierunku. Możesz na przykład zadać jej pytanie: "Gdybyś przez następny miesiąc mogła robić absolutnie wszystko, co tylko chcesz, nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji, to co byś robiła?". Albo możesz się jej spytać: "Gdybyś wyjechała gdzieś, gdzie możesz robić, co tylko zapragniesz i miałabyś całkowitą pewność, że nikt z twoich znajomych i rodziny się o tym nie dowie, to co byś wtedy robiła?".

Takie pytania uruchamiają jej wyobraźnię. Dziewczyna zaczyna fantazjować, a ty słuchasz uważnie tego, co mówi, wyłapując jej słowa transowe. Użyjesz tych słów później, łącząc skojarzone z nimi stany emocjonalne ze sobą.

Warto też zadawać pytania prowadzące do poznawania jej kryteriów i wartości. Gdy w trakcie rozmowy zadasz dziewczynie pytanie: "Co jest dla ciebie najważniejsze w związku z mężczyzną?", słuchaj uważnie, co ci odpowie. Jeśli użyje na przykład słów: "ciepło", "oparcie" i "podniecenie", to są to jej słowa transowe. Tych samych słów użyjesz, mówiąc o tym, "jak to jest, gdy spotykasz mężczyznę, który na pierwszy rzut oka nie jest w twoim typie, ale daje ci to ciepło, oparcie i podniecenie, i przy którym (chyba już nie muszę pisać, że w tym momencie pokazujesz siebie?) możesz pozwolić sobie na znacznie więcej niż przy innych facetach?". Gdy usłyszysz odpowiedź, używaj dokładnie tego samego słowa, co ona.

Jeśli na pytanie: "Co jest dla ciebie ważne w związku?" usłyszysz np. przyjemność, to używaj słowa przyjemność, a nie rozkosz. Dla ciebie może to znaczyć to samo, ale nie dla niej!

Przedstawiona poniżej struktura pytań:
• Co jest dla ciebie ważne w X?
• Co jest dla ciebie najważniejsze w X?
• Co ci się najbardziej podoba w X?
• Co cię najbardziej pociąga w X?
pozwoli ci poznać jej kryteria i wartości w wielu istotnych dziedzinach jej życia. Mogą dotyczyć jej pasji, jej zainteresowań, jej kontaktów z ludźmi, tego, co sprawia jej przyjemność itp. Za każdym razem uzyskujesz jej słowa transowe, które później skojarzysz ze sobą. Dodatkową korzyścią jest to, że aby odpowiedzieć na twoje pytanie, dziewczyna musi wejść w odpowiedni stan.

Jeśli na przykład w trakcie rozmowy okaże się, że kiedyś uprawiała seks z nieznajomym (albo tylko o tym fantazjuje), od razu zadaj jej pytanie: "Co cię w tym najbardziej pociąga?". Zauważysz, że aby odpowiedzieć na to pytanie, zacznie zagłębiać się w sobie, wchodząc w odpowiedni stan. Od razu to wykorzystaj, zakładając kotwicę.

Istnieją dwa pytania, które od razu sprawiają, że dziewczyna wchodzi w stan emocjonalny, o który pytasz. Te pytania to:
• Po czym poznajesz, że...
• Skąd wiesz, że...
• Jeśli się ją spytasz: "Po czym poznajesz, że masz ochotę na gorący seks?" (zazwyczaj nie jest to pierwsze pytanie, które zadajesz dopiero co poznanej kobiecie), to aby na nie odpowiedzieć, musi wejść w odpowiedni stan. Zazwyczaj odpowiedź brzmi: "No? po prostu to czuję" i znowu widzisz, że dziewczyna wchodzi w ten stan. A wtedy od razu to kotwiczysz.

Możesz pytać na przykład:
• Skąd wiesz, że spotkałaś kogoś, na kim ci naprawdę zależy?
• Po czym poznajesz, że ktoś fantastycznie całuje?
• Po czym poznajesz, że możesz komuś zaufać?
• Po czym poznasz, że spotkałaś tego jedynego, z którym chcesz się związać na całe życie? (dobrze się zastanów, zanim zadasz to pytanie i zaczniesz łączyć ze sobą te kryteria!)
• Skąd wiesz, że związek z jakimś facetem dobiegł końca? (przyda się, by połączyć te kryteria z jej aktualnym chłopakiem)
• Po czym poznajesz, że masz ochotę na seks z jakimś facetem?
Pytania zadawaj tonem łagodnym, pełnym autentycznego zaciekawienia.

Żeby nie odniosła wrażenia, że jest przesłuchiwana przez KGB, możesz używać bardziej miękkiej formy pytań:
• Ciekawi mnie, co jest dla ciebie najważniejsze w miłości?
• Jestem ciekaw, co cię najbardziej pociąga w mężczyznach?
• Zastanawiam się, po czym poznajesz, że facet ci się naprawdę podoba?
Aby ją jeszcze bardziej ośmielić, możesz wcześniej powiedzieć, co na ten temat opowiedziała ci twoja koleżanka albo co ty sam myślisz. Możesz też zasugerować różne odpowiedzi, ona wtedy sama wskaże, co jej najbardziej pasuje, albo znajdzie swoją własną odpowiedź. Zdziwisz się, jak piorunujący efekt uzyskasz, po prostu dokładnie powtarzając jej słowa!

Fragment książki "Alchemia uwodzenia, czyli jak wpływać na umysł, uczucia i zachowanie kobiet" Wydawnictwa Helion.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks | przyjemność | dziewczyna | pytania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy