Reklama

Kilka pomysłów na idealny prezent walentynkowy

Zrobienie prezentu ukochanej osobie zawsze sprawia przyjemność darującemu. Co dopiero, gdy jest to prezent z okazji Walentynek.

Każdego roku o tej samej porze masz ten sam problem. Co kupić mojej drugiej połowie z okazji zbliżających się Walentynek? A prezent trudno jest wybrać bez względu na to, jak długim stażem twój związek może się pochwalić oraz jakie zaplecze finansowe masz przygotowane na zakup walentynkowego prezentu. Każdy chce być oryginalny, nie chce powtarzać zeszłorocznych niespodzianek. A w końcu pomysły kiedyś się przecież kończą ...

Słodkości

Życie bym ci osłodził, gdybym mógł ... I można. Choć niektórym wyda się to trochę "babciowate", ale to właśnie słodycze są idealnym dodatkiem do każdego walentynkowego podarunku. Połyskujące, czerwone opakowania smakowitych pyszności, kuszą wybrańca serca do szybkiej konsumpcji. Taki przysmak może być doskonałym początkiem, przyjemnie rozpoczynającego się walentynkowego wieczoru. Nie trzeba chyba dodawać, że kształt serca zobowiązuje?

Reklama

Bielizna

Nie polecamy darowania bielizny osobie, której jeszcze nie miałaś/łeś okazji oglądać w stroju Adama lub Ewy w pozycji "oko w oko". Tak, więc spokojnie rzec można, że bielizna to przykład prezentu dla osób, których związek został już skonsumowany. No chyba, że ten właśnie walentynkowy wieczór ma się okazać inauguracją, waszych wspólnych sypialnych rozgrywek. Wybór wzornictwa to bardzo delikatna sprawa, ale najważniejsze, by pomysł był fantazyjny, a swoim odważnym krojem, nie krępował obdarowywanej osoby. Pamiętaj, przyjemność darowania powinna być przecież obustronna.

Romantyczny wieczór

Ta opcja wydaje się być idealną pod każdym względem. Wieczorne wyjście do kina na interesujący film lub do teatru, niekoniecznie na poważny spektakl, mogą być tylko początkiem całego wieczoru. Potem spacer (zależnie od aury), kwiaty i kolacja w restauracji przy świetle świec. A na koniec lądowisko w ciepłym i spokojnym miejscu, co oznacza, że ten wieczór nie skończy się dla ciebie i twojej ukochanej/ego tak szybko. I o to, w sumie chyba chodzi? Jeśli nie chcesz wychodzić "ma miasto" zawsze możesz przygotować taką niespodziankę w zaciszu domowym. Wtedy będziecie się cieszyć pełnym luzem. Tylko z nadwyżki tego luzu, nie zapomnijcie najpierw skonsumować kolacji, a dopiero potem deseru ...

Romantyczny weekend

Wyjazd na romantyczny weekend, to taka rozbudowana wersja romantycznego wieczoru. Wszystkie atrakcje, jak kino, teatr, kolacja itp., są w niej zawarte, tyle, że miejsce nie to samo. A pamiętaj, czasem, jeden szczegół może odegrać zasadniczą rolę. Chyba widzisz różnicę pomiędzy kolacją w miejskiej knajpce chińskiej, a tą w kameralnej restauracji w jednej z francuskich dzielnic? Wyjazdy na zagraniczne weekendy dla zakochanych biją rekordy popularności. Jednak taka opcja ciągle jest zarezerwowana dla osób, które zwyczajnie mogą sobie na to pozwolić pod katem możliwości finansowych. Ale jeśli nie możesz zaszaleć, aż tak, to nie załamuj rąk. Jest wiele krajowych ofert weekendowych, gdzie z pewnością profesjonalna obsługa zapewni tobie i twojej sympatii intymną atmosferę.

Kwiatowy prezent

Kwiaty to nie tylko dodatek, a raczej stały element walentynkowych podarków. Bo to one same mogą stać się doskonałym prezentem, jeśli tylko użyjesz odrobiny wyobraźni. Zwykłe codzienne czynności twojej drugiej połowy mogą nabrać wyjątkowej aury, jeśli użyjesz właśnie kwiatów. I nie mowa tu już o klasycznej ścieżce kwiatowej. Pamiętaj - wyobraźnia ...

Kolacja na zamku

To bardzo ekskluzywny upominek. Wykwintna konsumpcja w podniosłej, eleganckiej atmosferze zamkowych komnat pełnych tajemnic i duchów przeszłości, to równie kosztowny prezent. Ale czego nie robi się dla kochanej osoby. Decydując się na wybór takiego prezentu warto jednak mieć pewność, że taka niespodzianka nie wywrze na obiekcie uczuć przykrego wrażenia. Dlatego istotną rolę odgrywa znajomość wzajemnych gustów.

Zamiast kosmetyków wizyta w Spa

Na co dzień brakuje czasu na wiele przyjemności. Czas Walentynek, to dobra okazja, aby ukochanej osobie zrobić relaksacyjno - pielęgnacyjną niespodziankę. Współczesny wachlarz zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych jest tak szeroki, że każdy znajdzie coś miłego dla ducha i dla ciała. Weź to pod uwagę, bo nie ma nic bardziej zadowalającego, jak pełen relaks, zwłaszcza ten darowany od sympatii. I wcale nie chodzi tu o pełne odprężenie po waszych wspólnych miłosnych igraszkach ...

Fotoprezent

W tym przypadku to już mowa nie tylko o standardowym waszym wspólnym zdjęciu w ładnej, eleganckiej ramce. Możliwości rynkowe są tak olbrzymie, że wspólne fotografie uwieczniające wasze szczęśliwe chwile mogą być umieszczone na podkoszulkach, na piżamach, na kubkach, nawet na papierze toaletowym. Jeśli interesowałaby cię wersja raczej midi, niż mini, to zawsze możesz skorzystać z ofert wyznań miłosnych na bilbordach. Wtedy już nikt nie będzie miał wątpliwości, kogo kochasz. Zwłaszcza w ten wyjątkowy walentynkowy czas.

Poczytaj mi ... kochanie

Jeśli twoja połowa jest typowym molem książkowym, to spokojnie możesz "zaszaleć" w księgarni i zdobyć dla niej najnowsze wydanie, jednego z ulubionych autorów. Taka lektura, niekoniecznie do poduszki, ma tylko jedną wadę - może się okazać, że będzie warta przeczytania natychmiast. Ale to już twoja głowa w tym, jak odwrócić uwagę zafascynowanego książka mola. Ale nie tylko czytanie, a też oglądanie w tym przypadku jest możliwe. Ilustrowane albumy z przepięknymi fotografiami będą doskonałym prezentem dla każdego kolekcjonera lub amatora wybranej dziedziny.

Coś do przytulania i ... karmienia

Pluszaki to takie kochane "milusińskie", tyle, że w wersji pluszowej. A co powiesz na pewną innowację i "żywy" prezent"? Mały psiak, kociak lub uroczy szynszylek? Szczurów, myszy i gadów nie polecamy, chociaż wszystko zależy tak naprawdę od zainteresowań twojej połowicy. Wybierając taki prezent nie zapomnij, że oprócz żywego "pluszaka", musisz zakupić cały asortyment do mieszkania i żywienia takiego małego pupila. W przeciwnym razie zrobisz tylko problem swojej sympatii.

Bliskie sercu

Jeszcze nie wiesz, jaki prezent sprawić swojej sympatii? Nie wpadaj w panikę czasu jeszcze trochę masz. Ale kluczem do twoich rozważań, będzie chwila skupienia, a czasem może drobny podstęp. Bo jeśli jeszcze nie jesteś pewien, co sprawi przyjemność ukochanej/nemu pomyśl, co jest bliskie jej/ jego sercu. Może poszukaj pomocy u bliskich, którzy maja lepsza w tym zakresie orientację? Czasem wystarczy zwyczajny drobiazg, by sprawić komuś wielką radość. I pamiętaj, twoje wsparcie, czułość i dowody miłości dawane każdego dnia są o wiele cenniejsze, więc nie zapominaj o nich, gdy dzień Świętego Walentego już minie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy