Reklama

Kobietę trzeba zaskakiwać

Co roku to samo? Jesteś taki przewidywalny! Znów chcesz kupić w dniu jej święta bukiet kwiatów i słodycze? A Ona? Cóż! Nie chce już czekoladek, róż - że takie nudne i z kolcami! Zaskocz ją czymś zupełnie nowym, bądź oryginalny i obdaruj ją wyjątkowym, eleganckim winem CIN&CIN.

To, czego pragną kobiety zdaje się być odwiecznym pytaniem, na które nie ma odpowiedzi. Jeśli chcesz sprawić tego dnia swojej partnerce prawdziwą niespodziankę, CIN&CIN ekspert od tworzenia odpowiedniego nastroju podpowie ci, jak sprawić, żeby 8 marca nabrał niecodziennego charakteru.

Po pierwsze: zaskocz ją

Prezent musi być wyjątkowy, jak ona. Niech się go nie spodziewa, niech będzie to coś zaskakującego, niech będzie to wino uwielbiane przez kobiety, które idealnie sprawdzi się w dniu ich święta w sposób szczególny, podkreślając jego znaczenie.

Po drugie:  przygotuj coś specjalnego

CIN&CIN zainspiruje cię do przygotowania specjalnej niespodzianki na wieczór. Zrób kolację lub zamów gotową z dostawą do domu. Bądź kreatywny! Zawsze jecie pizzę? Przygotuj sushi! A może sam zrobisz włoski makaron? Poszukaj przepisów w internecie, zajrzyj na blogi kulinarne i popularne serwisy o gotowaniu. Na stole postaw kieliszki do szampana i schłodzone wino w coolerze wypełnionym lodem. Butelka CIN&CIN to miła i zaskakująca niespodzianka - przekonasz się jak działa!

Reklama

Po trzecie: flirtujcie ze sobą

Dzień Kobiet to idealny czas na wspólne flirtowanie. Możecie razem spędzić miło czas przy lampce wyjątkowego wina musującego. Wirujące bąbelki oraz niepowtarzalny aromat to idealny przepis na niezapomniane spotkanie.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy