Reklama

Polacy nie lubią skoków w bok?

Z badań wynika, że Polacy, obok Hiszpanów, Greków i Portugalczyków, jako naród zdradzają stosunkowo najrzadziej. Zobacz, jakie kraje znalazły się w czołówce!

Polacy stronią od zdrady?

Z najnowszych badań amerykańskich naukowców badających zjawisko zdrady wynika, że należymy do krajów, których obywatele dopuszczają się zdrady swoich partnerów seksualnych stosunkowo najrzadziej. - Polska w rankingu ogólnym znalazła się dopiero na szarym, 12. miejscu, na 15. możliwych. Za nami jest już tylko Hiszpania, Grecja i Portugalia, kraje które do tej pory postrzegane były jako fantastyczne miejsca wypadowe pod względem turystyki seksualnej - informuje "Dziennik".

Mniejsza religijność powodem do niewierności?

Reklama

Na pierwszym miejscu znalazła się z kolei Wielka Brytania, a tuż za nią Niemcy, Holandia i Czechy. Z czego to wynika? - Profesor psychologii David Schmidt, z Uniwersytetu w Bradley, Illinois który nadzorował prace badawcze mówi: "Historycznie represjonowaliśmy krótkodystansowe związki kobiet . Jest cała masa podwójnych standardów, gdzie liczne związki mężczyzn są akceptowane, ale kobiet - już nie" - cytuje gazeta. Nie bez znaczenia jest także coraz mniejsza religijność młodego pokolenia i mieszanka narodowościowa w Wielkeij Brytanii. Poglądy na temat przedmałżeńskiego seksu wciąż się liberalizują, podobnie jak coraz bardziej swobodnie podchodzi się tam do znacznej liczby partnerów i imprezowego seksu - dodaje dziennik.

Kobiety zdradzają coraz częściej

W krajach takich jak Niemcy i Czechy, nad mężczyznami liczebnie dominują kobiety. Fakt, że kraje te znalazły się w czołówce rankingu najczęściej zdradzających narodowości może świadczyć o coraz większej rozwiązłości kobiet je zamieszkujących. - Kobiety, aby znaleźć partnera, muszą częściej poszukiwać idealnej połowy - komentuje wynik badania "Dziennik". Innym powodem jest także udowodniona jakiś czas temu teza, że w okresie swoich dni płodnych kobiety wykazują większe zainteresowanie przygodnym seksem niż mężczyźni! Badania potwierdziły także teorię, według której prawdopodobieństwo zdrady zwiększa się u mężczyzn znajdujących się w okolicach 20 roku życia, natomiast u kobiet, które przekraczają "magiczną trzydziestkę".

Opr. MT

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dziennik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy