Reklama

Wyżyj się w kilka minut!

Wszyscy znamy tę historię. Chłopak poznaje dziewczynę. Zakochują się w sobie. Ona chce kwiatów, romantycznych spacerów, on szalonych nocy. Ona go rzuca. On zaczyna nienawidzić. Dla niej wszystko kończy się w morzu łez. A dla niego? Nic z tych rzeczy.

Wszyscy znamy tę historię. Chłopak poznaje dziewczynę. Zakochują się w sobie. Ona chce kwiatów, romantycznych spacerów, on szalonych nocy. Ona go rzuca. On zaczyna nienawidzić. Dla niej wszystko kończy się w morzu łez. A dla niego? Nic z tych rzeczy.


Nienawiść łączy ludzi

Tak jak na wojnie, jak mówi stare chińskie przysłowie: "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem", ludzie, którzy biorą udział w speed hating, łączą się przez nienawiść. W dosłownie kilka minut kłócą się zajadle, krzyczą, rzucają bluzgami. Wszystko to dzieje się pod czujnym okiem organizatora.

Alternatywa dla szybkich randek

Niedawno napisaliśmy o speed dating. Dzisiaj jednak prezentujemy ekstremalną ich formę. Możesz się znać na tworzeniu dobrego wrażenia za pierwszym razem, ale  co zrobić, kiedy musisz się pokłócić z atrakcyjną dla ciebie kobietą? Usiądź obok niej i powiedz, jak bardzo jej nienawidzisz. Bądź złym sobą.

Reklama

Sytuacja wygląda następująco. Wspomniany wcześniej Pan X przychodzi do baru, gdzie odbywa się event. Zajmuje swoje miejsce, gromadzi całą złość na byłą miłość w sobie. Dosiada się do niego Pani Y, z tym samym nastawieniem. Podstawą ich kontaktu jest kłótnia, z pozoru kontrolowana. Nie ma tutaj mowy o iskrach. Między nimi płonie ogień piekielny, który być może zaowocuje czymś więcej.

Czy to proste? Ułatwieniem jest wszechobecny alkohol. Wszyscy się zgodzimy z twierdzeniem, że szum - spowodowany wypiciem kilku piw lub kieliszków popularnej u nas w kraju wódki - ułatwia kłótnie. To niepodważalny fakt. I w taki właśnie sposób oporni do kłótni sobie radzą.

Gdzie szukać początków?

Pomysł tego typu spotkań narodził się kilka lat temu w Londynie, kiedy bary przepełnione miłością oraz kluby organizujące speed dating  biły rekordy popularności. ludzie Ludzie sfrustrowani szczęściem otaczającym zakochanych ludzi stwierdzili, że zorganizują coś w opozycji. I udało im się.

Speed hating odbił się szerokim echem na całym świecie i pozyskał wielu naśladowców. Niektórzy organizatorzy próbują dodawać coś od siebie (np. tworzenie zasad kłótni). Jednak pierwotnie zakładano, że tylko niekontrolowane, prawdziwe emocje mogą być elementem potrzebnym do połączenia dwojga ludzi.

Poznać kogoś kłócąc się?

Mimika twarzy oraz ton głosu mówi nam zdecydowanie więcej niż proste przedstawienie kilku suchych faktów z naszego życia. Podczas kłótni ekspresja sięga zenitu. Nic tak wiele nie mówi o człowieku, jak dobra kłótnia. Czyż nie?

Chcesz się wyżyć?

To chyba nic trudnego - nawet jeśli nie znajdziesz w swoim mieście takiej organizacji, która umożliwi ci nienawistne spotkanie, zorganizuj je sam. Pokłóć się z kimś, naprawdę warto.

Mikołaj Błoński

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kłótnia | speed dating | randka | podryw | memy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy