Reklama

Żebyś za szybko nie wystrzelił...

Badania pokazują, że od 25 do 40 proc. mężczyzn cierpi z powodu przedwczesnego wytrysku. Podajemy kilka sposobów na jego opóźnienie.

Przedwczesny wytrysk może mieć negatywny wpływ na związek, szczególnie, jeśli partnerzy nie pracują wspólnie nad rozwiązaniem problemu. Brak akceptacji dla mężczyzny ze strony partnerki może obniżyć jego poczucie własnej wartości i wzbudzić niechęć do podejmowania współżycia. Jak tego uniknąć?

Masturbacja

Zanim jeszcze dojdzie do spotkania z partnerką, wygospodaruj parę minut na prywatne rendez-vous. Masturbacja przed stosunkiem również pomaga wydłużyć czas jego trwania.

Nie myśl o seksie przed seksem

Pomyśl o czymś innym. W tym przypadku nie polecamy myślenia o ostatniej "Lasce Faceta", ale o czymś niezwiązanym z seksem. Analiza przyczyn ostatniej przegranej naszej ulubionej drużyny powinna opóźnić wytrysk o kilka dobrych minut.

Reklama

Im grubsza, tym lepsza

Załóż grubszą prezerwatywę. Są panowie, którzy uważają, że każda prezerwatywa zubaża seksualne doznania. Grubsza więc tym bardziej.

Załóż sobie pierścień

Jeśli ograniczenie płynącej z seksu przyjemności nie należy do twoich priorytetów, pomyśl nad pierścieniem opóźniającym wytrysk. Nakłada się go na penisa w stanie erekcji. Ucisk zapobiega odpływowi krwi i sprawia, że wzwód trwa dłużej.

Zrób sobie przerwę

Nie ufasz środkom mechanicznym? Zrób przerwę kiedy czujesz, że zbliża się wytrysk. Nie szczędź przy tym partnerce czułości - całuj ją i przytulaj tak długo aż poczujesz, że możesz znowu wrócić do gry.

"Squeeze"

Nie chcesz, żeby ona dowiedziała się o twoim problemie? Wypróbuj technikę zwaną z angielskiego "squeeze". Kiedy jesteś już blisko uciśnij dwoma palcami czubek penisa, bądź miejsce między moszną, a odbytem.

Życzymy powodzenia!

KP

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wytrysk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy