Huawei P50 pojawia się na kolejnych renderach

Nowe rendery Huawei P50 trafiły do sieci. Tak może wyglądać następny flagowiec chińskiego producenta.

Do sieci przedostały się nowe rendery, które mają pokazywać nadchodzące, flagowe urządzenia Huawei - modele z serii P50. W skład nowej serii wejdzie kilka urządzeń, oznaczonych odpowiednio jako P50, P50 Pro Plus oraz P50 Pro. Seria P50 będzie pierwszą w portfolio Huawei, która będzie dostarczana bez licencjonowanego (lub nielicencjonowanego) Androida.

Oczekuje się, iż wspomniane urządzenia z serii P50 będą działały pod kontrolą oprogramowanie Harmony OS. To nic innego, jak nieco zmodyfikowana wersja Androida, dostosowana bezpośrednio przez chińskiego producenta. Nowe rendery, które pojawiły się w internecie są bardzo podobne do tych, które wyciekały już wcześniej, co oznacza, że coś faktycznie może być na rzeczy.

Reklama

Każdy z nowych modeli od Huawei ma działać w oparciu o warianty procesora Kirin 9000, który zadebiutował w serii smartfonów Mate 40.

Kiedy odbędzie się oficjalna premiera? Tego jeszcze nie wiadomo. Jest bardzo prawdopodobne, że stanie się to przed końcem pierwszej połowy 2021 roku.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl 


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Huawei
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama