Jeszcze nie zaprezentowany HTC One (2014) już w sprzedaży

Na eBayu wylądował właśnie nowiutki, jeszcze nie rozpakowany One z brandingiem sieci Verizon. Oczywiście został on zakupiony już chwilę później i to - o dziwo - za całkiem rozsądne pieniądze: 499,99 dol. (ok. 1520 zł). Cena była tym bardziej kusząca, że to dosłownie oferta przedpremierowa.

Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że to starannie przygotowany fake, jednak mam powody, by wierzyć, że tak nie było. Cały zestaw fotek przygotowanego z myślą o Verizonie One'a mniej więcej w tym samym czasie opublikował bowiem francuski serwis Nowhereelse. Wygląda zatem na to, że doszło ostatnio do bardzo poważnego wycieku. Francuzi dorzucili również zdjęcie spodu upakowania, z której możemy odczytać specyfikację smartfona. 


 Potwierdziło się zatem, że tegoroczny One będzie miał do zaoferowania 5-calowy ekran FullHD, Snapdragona 801 (4 x 2,3 GHz), 2 GB pamięci RAM, podwójny aparat z technologią Ultrapixels oraz slot na karty microSD. Tylko nie mówcie nikomu, bo oficjalnie dowiemy się tego dopiero 25 marca...

Reklama

Miron Nurski  

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC One

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy