LG Optimus G2 w pełnej krasie. Zapowiada się rewelacyjnie

W sieci pojawił się pierwszy nieoficjalny materiał wideo z prezentacją smartfona LG G2. Wynika z niego, że urządzenie zapowiada się świetnie.

Wideo pojawiło się dziś na kanale 4Leakz w serwisie YouTube. Co ciekawe, kanał został założony dopiero wczoraj i jest to pierwszy film dodany przez jego twórców. Tym samym potwierdziły się wszystkie wcześniejsze przecieki dotyczące wyglądu urządzenia. Na przednim panelu jest 5,2-calowy ekran Full HD, którego ramka została zredukowana do minimum. Wszystkie fizyczne przyciski ulokowano z tyłu urządzenia.

Włącznik - który pełni ponoć również funkcję czytnika linii papilarnych - został umieszczony między przyciskami służącymi do sterowania głośnością. Dwa głośniki (chociaż za jedną kratownicą może znajdować się po prostu mikrofon) ulokowano na dolnej krawędzi smartfona, podobnie jak w iPhone’ach.

Reklama

Na ekranie blokady zastosowano ciekawą animację i refleks świetlny podobny do tego, który od kilku miesięcy wykorzystywany jest w produktach Samsunga. Elementów, na których LG się wzorowało, jest zresztą więcej. Sama nakładka, domyślne widgety i animacje w niektórych miejscach do złudzenia przypominają TouchWiza.

Ze wcześniejszych przecieków wiemy również, że obudowa urządzenia skrywać będzie m.in. potężnego Snapdragona 800, 2 lub 3 GB pamięci RAM (w zależności od wariantu), aparat 13 Mpix oraz system Android w wersji 4.2 Jelly Bean.

Na wideo udostępnionym przez LeakZ nie widać najmniejszych przycinek ani spowolnień. Można mieć zatem nadzieję, że Koreańczycy poradzili sobie z optymalizacją oprogramowania pod kątem Snapdragona 800.

Premiera modelu LG G2 odbędzie się 7 sierpnia w Nowym Jorku.

Miron Nurski

komorkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Android | Qualcomm Snapdragon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy