Nowoczesny smartfon do biznesu

Telefon biznesowy zwykle kojarzy się z aparatem skomplikowanym i trudnym w obsłudze. W przypadku 5s jest zupełnie inaczej – to smartfon intuicyjny i wyjątkowo solidny.

Telefon dla przedsiębiorcy

Prowadzenie interesów jest nie lada wyzwaniem, które może przynieść jednak całkiem spore korzyści. Jeszcze trudniejsze jest kierowanie własnym biznesem, lecz każdy wie, że mało co cieszy tak bardzo, jak pierwsze pieniądze zarobione na własnym pomyśle. Aby osiągnąć sukces, należy być jednak przedsiębiorcą odważnym, skutecznym i sprawnym w działaniu.

Choć może wydać się to dziwne, takiego właśnie telefonu potrzebujesz do swoich interesów. Smartfon, który działa niezawodnie i sprawnie, nie wiesza się i nie ulega awariom, a do tego wszystkiego dysponuje całą masą funkcji. I co być może najważniejsze – nie musi być to model z najwyższej półki cenowej, który dopiero pojawił się na rynku, gdyż jest na nim obecny od pewnego czasu – to iPhone 5s.

Reklama

Technicznie doskonały

Zdziwisz się, jak bardzo ten produkt znanej na całym świecie firmy sprawdza się w rękach młodego przedsiębiorcy. Swą niezawodność oraz stabilność nawet przy bardzo dużej częstotliwości użytkowania zawdzięcza wydajnemu procesorowi A7. iPhone 5s wyposażony został we flagowy system iOS, który w większości testów przewyższa swoją efektywnością chociażby Androida. Jest również zwyczajnie prostszy w obsłudze, co ma niebagatelne znaczenie – jako przedsiębiorca nie możesz tracić czasu na sprawdzanie, jak zmienić dowolne ustawienia swojego telefonu. System automatycznie aktualizuje się po kilku kliknięciach, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się jego najnowszą wersją.

Istotne są również wymiary, które wciąż pozostają kompaktowe (zaledwie 123,8 mm wysokości, 58,6 mm szerokości i 7,6 mm grubości), a mimo to pozwalają na wygodną obsługę telefonu. Bez wątpienia to zasługa wyświetlacza o przekątnej równej 4 cale. Jest bardzo czuły i szybko reaguje na dotknięcie palcem. Jego rozdzielczość wynosi 640x1136 pikseli, co w przeliczeniu na pojedynczy cal ekranu daje wartość 326 pikseli.

Bardzo dużym atutem urządzenia jest jego bateria. Zgodnie z informacją producencką, jest na tyle pojemna, że pozwala na 250 godzin czuwania lub aż 10 godzin rozmów. Dzięki temu twój iPhone 5s nigdy nie rozładuje się w kluczowej fazie negocjacji.

Potężne multimedia

5s posiada również wiele innych funkcji, które mogą przydać się w biznesie – i nie chodzi tu o zwykły kalendarz czy organizer, które przecież są już standardem na rynku. Chcesz zarejestrować materiał dźwiękowy z wystąpienia? Czuły dyktafon świetnie nagrywa głos, który jest przy tym czysty i pozbawiony szumów.

Również tylna kamera gwarantuje wysoką jakość podczas użytkowania. Obiektyw o rozdzielczości 8 Mpix wykonuje doskonałe zdjęcia oraz pozwala na nagrywanie filmów w jakości 120 klatek na sekundę. Możesz pozwolić sobie również na odrobinę rozrywki i, dzięki szerokim możliwościom edycji, np. spowolnić dowolną część materiału.

Pamięć

iPhone 5s dostępny jest w trzech wersjach wbudowanej pamięci: 16 GB, 32 GB i 64 GB. Wartości te są naprawdę zadowalające – nawet wersja z najmniejszą ilością pamięci z powodzeniem sprawdzi się w codziennym użytku oraz pozwoli zachować wiele biznesowych plików. W razie potrzeby zawsze możesz skorzystać również z wirtualnej przestrzeni dyskowej iCloud.


materiał zewnętrzny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy